Sadece kol kası çalışarak gelişilir mi?

pear01

Centipat
Arkadaşlar merhaba, malum ekonomik şartlardan dolayı her gün yeterli protein alamıyorum ve kollarımda ince olduğu için sadece kol ve omuz çalışırsam gelişebilir miyim?

Evde çoğu bölge çalışılır birkaç dambıl seti ve sehpa almaya çalış. Spor salonları aşırı zamlanmış durumda 1500-2000 liraya üyelik satıyorlar, o paraları vermektense evde zaten kendine gerekli tüm ekipmanları zamanla dizebiliyorsun...

Arkadaşlar merhaba, malum ekonomik şartlardan dolayı her gün yeterli protein alamıyorum ve kollarımda ince olduğu için sadece kol ve omuz çalışırsam gelişebilir miyim?

Çok kötü ve garip durur yaptığını yaparsan hiç yapanıda görmedim zaten bir çift dumbell ile çalıştıramayacağın kas grubu yok. Sakın yanlış düşünme yeterli proteini alamıyorsun diye gelişmediğin anlamına gelmiyor sen ilk yılında simit poğaça ye yine büyürsün yine gelişirsin çünkü vucüdun eskiden buna alışık değilken sen spor yapıyorsun ister istemez gelişme olur. Yeterli protein alırsan daha iyi gelişirsin ama protein alamadıpın için gelişmem diye düşünme. Protein alan adam 6 ayda senin 1yılda yaptığını yapar ama yine de sporunu yap.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 64

Geri
Yukarı