Sahibinden'de başka biri hesabımda oturum açmış

serhateren

Hectopat
Daha fazla  
PS4'ümü satmaya çalışıyordum. Gece saat 11 sularında Gmail'den hesabınızda birisi oturum açtı diye bildirim geldi. Hatay'da birisi hesabıma girmiş. Görünce şok oldum. Hemen şifremi değiştirip iki adımlı doğrulamayı etkinleştirdim. Sizce neden böyle bir şey oldu? Hesabım çalınmış olabilir mi? Çalınırsa en fazla ne yapabilir? Bu durumda ne yapmalıyım? Gerçekten çok korkuyorum.

PS4'ümü satmaya çalışıyordum. Gece saat 11 sularında Gmail'den hesabınızda birisi oturum açtı diye bildirim geldi. Hatay'da birisi hesabıma girmiş. Görünce şok oldum. Hemen şifremi değiştirip iki adımlı doğrulamayı etkinleştirdim. Sizce neden böyle bir şey oldu? Hesabım çalınmış olabilir mi? Çalınırsa en fazla ne yapabilir? Bu durumda ne yapmalıyım? Gerçekten çok korkuyorum.

En fazla ürünün fiyatını düşürüp Param Güvende ile satın alır.

Hocam birkaç tane daha böyle konu görmüştüm. Korkmanıza gerek yok hesabı güvene aldıysanız. Bu tarz diğer sahibinden konularına bakın derim.

En fazla ürünün fiyatını düşürüp Param Güvende ile satın alır.
İlanı kaldırmalı mıyım?
Hocam birkaç tane daha böyle konu görmüştüm. Korkmanıza gerek yok hesabı güvene aldıysanız. Bu tarz diğer sahibinden konularına bakın derim.
Hesabı nasıl güvene alacağım hocam biraz bilgi verir misiniz?

İlanı kaldırmalı mıyım?

Hesabı nasıl güvene alacağım hocam biraz bilgi verir misiniz?

Hocam benim de pek bir bilgim yok ama şifrelerinizi falan değişip 2 aşamalı doğrulamayı aktifleştirdiyseniz bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Bir göz atın.

Geri
Yukarı