Sahibinden'de satılan ürünü iade almak

KARANKARA

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 15 gün önce sahibinden GET üzerinden ekran kartımı sattım. Satış esnasında alıcı arkadaşa FurMark programı ile test ve oyun videolarını gönderdim. Hiçbir problem olmadığını kendisi de gördü ki ben zaten aktif olarak hiçbir sıkıntısı olmadan kullanıyordum fakat aradan 15 gün geçmiş, alıcı arkadaş bana video göndermiş. Ekran kartının fanı çok ses yapıyor ve çok ısınıyor diye iade etmek istediğini söyledi. Ben de aradan 15 gün geçmiş, öyle saçma şey olur mu diye kabul etmedim.

Şimdi bu alıcı arkadaşın iade etme gibi bir hakkı var mı acaba? Ben ne yapmalıyım bilemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü 4 gün içinde iade hakkı vardır fakat 15 gün geçmişse hiç bir şey yapamaz kendisi.

Nedensiz (ve/veya vazgeçme durumlarında) iade talepleri GeT süreçleri kapsamında ürünün kargo bilgisi girildikten sonra 4 iş günü içerisinde kullanılabilmektedir.

Ayrıca:
Özel istek ve talepleriniz uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda ve ambalajını açtığınız ses veya görüntü kayıtları, yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemelerinde cayma hakkı kullanamazsınız.

Yani içiniz rahat olsun, site veya başka hiç kimse bu durumda bir şey yapamaz. İade etmek istese bile kabul etmek sadece size kalmış.

Geri
Yukarı