Saklama ücreti almayan bankalar hangileri?

İşbankasında 3 ayda bir saklama ücreti alıyormuş 25 TL oda yıllık 100 TL yapıyor toplamda yıllık 100 TL alıyor hocam sizce bu kadar yüksek kesinti olması normal mi anormal mi?
Yapıkredi de 6 ayda 148 alıyor ona göre iş bankası iyiymiş fakat saklama ücreti alınması bence gayet saçma çünkü zaten bu banka benden hisse satarken komisyon alıyor

Yapıkredi de 6 ayda 148 alıyor ona göre iş bankası iyiymiş fakat saklama ücreti alınması bence gayet saçma çünkü zaten bu banka benden hisse satarken komisyon alıyor
hocam iş bankası mı ziraat mi kararsız kaldım nedir tavsiyeniz

Fibabanka ve burgan bankta eft havale fast ücretsizmiş sanırım halka arzların hepsi geliyor bu bankaları ilk defa duydum nasıldır tavsiye eder misiniz ?

hocam iş bankası mı ziraat mi kararsız kaldım nedir tavsiyeniz

Fibabanka ve burgan bankta eft havale fast ücretsizmiş sanırım halka arzların hepsi geliyor bu bankaları ilk defa duydum nasıldır tavsiye eder misiniz ?
O bankaları pek bilmemekteyim hocam iş bankası ziraat mi dersen ücret olarak ziraat daha az alıyor fakat iş bankası benim bildiğim tüm halka arzlari verirken ziraatte bazı arzlar gelmiyor

Geri
Yukarı