Samsung 25W adaptör ile TTech 25W adaptör arasında kalite farkı var mı?

WOLFEN

Centipat
Daha fazla  
Sorum üstteki gibidir telefonum Samsung S23 fakat kutuda adaptör bulunmuyordu bende biraz araştırdım adaptör olarak Samsung mu tercih edeyim yoksa TTech mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum üstteki gibidir telefonum Samsung S23 fakat kutuda adaptör bulunmuyordu bende biraz araştırdım adaptör olarak Samsung mu tercih edeyim yoksa ttech mi?

Kendim kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Linke tıklayın 25W olan gelecek.

S23 aldıktan sonra ttech almak mantıklı değil 😂

Pd özelliği ve güvenilirlik için orijinal al, şarj aletinden dolayı telefona zarar gelirse en azından muhatap bulursun.

Ve ikisinin arasında kalite farkı var, dandik markaları almayın.

Son düzenleme:
Sorum üstteki gibidir telefonum Samsung S23 fakat kutuda adaptör bulunmuyordu bende biraz araştırdım adaptör olarak Samsung mu tercih edeyim yoksa TTech mi?
Telefona verdiğiniz paranın yanında adaptöre verdiğiniz para, denizde damla kalacağı için kaliteli bir adaptör almanızı tavsiye ederim. Bütçenize göre Samsung, Apple, Spigen, Anker, Mcdodo gibi bir markayı tercih edin.

Telefona verdiğiniz paranın yanında adaptöre verdiğiniz para, denizde damla kalacağı için kaliteli bir adaptör almanızı tavsiye ederim. Bütçenize göre Samsung, Apple, Spigen, Anker, mcdodo gibi bir markayı tercih edin.

Kesinlikle haklısın, dandik deji ve ttech gibi markalardan uzak durmalı.

İsmi belli ve testlerden geçmiş ürünler kullanılması gerekir.

Kendim kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Linke tıklayın 25W olan gelecek.
Sizin önerdiğiniz adaptör bariz bir şekilde düşük kaliteli, lütfen forumda önerip insanların mallarına zarar gelmesine sebep olmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı