Samsung Galaxy A34 kamera performansı

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Selamlar daha önceki cihazım A23'tü ve birkaç gün önce A34'e geçiş yaptım. Kamera kalitesi A34'te berbat gibi geldi bana. Düşük ışık kalitesi falan diyorlar ama bu kadar kötü olmaması lazım bence. Daha sararmış şekilde görünüyor resimler. Aynı sorunu yaşayan var mı? Çözümü var mıdır?

Aynı sorun sorun 4 gündür kullandığım ve 0 almış olduğum A34 cihazda bende de mevcut, sizde herhangi bir değişiklik oldu mu?
Hocam normal ışıkta çok iyi bir sorunu yok ama mesela 2 sene önce kullandığım a23 cihazla düşük ışıkta karşılaştırma yaptım a34 kumlanma yapıyor, a23 de kötü çekiyor ama en azından kumlanma gibi bir sorunu yok. Kameraya pek düşmemişler yani. Açık havada yap ne yapacaksan demişler.

M21'den A34'e geçtim; inanılmaz derece kötü bir kamerası var.
Çakma telefonların sunduğu kamera kalitesinde bir deneyim sunuyor.
Kamerayla çok işim yok lakin bu kadar kötü bir performans da beklemiyordum.

Bende Samsung Galaxy A34 5G kullanıyorum. Ön kamerası rezalet kötü. Düşük ışık koşullarında çok kötü. Arka kamerası güzel ve renkleride iyi, ama ön kamerası çok kötü. Epey eskiden kalma Samsung Galaxy S8'in ön kamerası bile, A34'ün ön kamerasından kat ve kat daha net ve renkleri iyi. A34'ün ön kamera renkleri çok soluk.

Yeni konular

Geri
Yukarı