Samsung Galaxy A70 Android 13 pixel ROM iyi mi?

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung Galaxy A70 için kurduğum PixelExperience Plus 13 ROM sizce güzel mi yoksa daha iyisi bulunabilir mi?
Amacım telefonumu olabildiğince Google pixel telefonlara benzetmek.😁
Ayrıca Google Fotoğraflar'ı sınırsız bir şekilde kullanabiliyorum bu ROM ile aynı Google pixel telefonlarda olduğu gibi.👍🏻
Google Kamera'yı ben kendim kurdum bu arada.
Ana sayfam şu:

Screenshot_20230407-075744_Pixel Launcher.png

Sizde güle güle kullanın hocam.
Samsung Galaxy S7 ile bende PixelExperience Plus 13 kullanıyordum ama biraz kasıyordu arayüz üç dört tane arka arkaya uygulama açınca.

Biraz o yüzden elimde bulunan A70'e geçip aynı ROM'u tekrar yükledim. Kesinlikle daha akıcı çalışıyor S7'den.😀

Telefonun görünüşünü sevenler için Rom'u edindiğim site:https://forum.xda-developers.com/t/rom-13-unofficial-beta-pixel-experience-13-plus.4537531/
Not:Rom Samsung Galaxy A70 kullanıcıları için hazırlanmış. Başka model cihaz sahibi olanlar Xda Forum veya Pixel Experience'ın orijinal sitesine bakabilir.

Son düzenleme:
Samsung Galaxy A70 için kurduğum PixelExperience Plus 13 ROM sizce güzel mi yoksa daha iyisi bulunabilir mi?
Amacım telefonumu olabildiğince Google pixel telefonlara benzetmek.😁
Ayrıca Google Fotoğraflar'ı sınırsız bir şekilde kullanabiliyorum bu ROM ile aynı Google pixel telefonlarda olduğu gibi.👍🏻
Google Kamera'yı ben kendim kurdum bu arada.
Ana sayfam şu:

Eki Görüntüle 1730319

Dostum ben de kurmak istiyorum bana yardımcı olur musun?

Dostum ben de kurmak istiyorum bana yardımcı olur musun?

Hocam ben S21 FE'ye geçtim ve şu an One UI 5.1 yani stock ROM kullanıyorum. Fakat size yine de yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam hiçbir şekilde sorumluluk almıyorum yani bütün sorumluluk size aittir.
Not: Bu adımlar cihazınızın model kodu A705FN ise yani cihazınız Galaxy A70 ise çalışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video size yardımcı olacaktır fakat oradaki TWRP yerine şu linkteki dosyayı kullanın.

Ardından şu linkten ROM dosyasını indirip ROM dosyasını ZIP'ten çıkartmadan yani direk olarak bir Micro SD karta atınız.
Sonra Micro SD kartı da cihazınıza taktıktan sonra cihazı recovery moduna sokun.

Cihaz recovery moduna girdikten sonra söyle bir ekran gelmesi lazım:
Böyle bir ekran geldikten sonra ise şu rehberimin 18. adım ve sonrasını uygulayın.

Dosya Ekleri

• 1695127170426.png
    1695127170426.png
    242,7 KB · Görüntüleme: 18
Kanka, odin ile recovery'i kurduktan sonra telefonu yeniden başlattım pixelexperience yazısı geldi factory data reset yaptım telefon yeniden başladı ve bu sefer samsung yazısı çıkıyor ve telefon normal şekilde başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı