Samsung Galaxy Buds 2 ses sol ağırlıklı geliyor

Tüm ayarları sıfırladım ve sağ-sol dengesini kontrol ettim. Ekolayzer ayarları da %50-%50. ancak müzikler sanki sol çaprazımdan geliyor gibi. Tek takınca fark hissedemiyorum. Özellikle Apple Music özelinde bunu yaşıyorum.
Normal YouTube videoları veya film-dizi izlerken sorun yok. Sanıyorum ki müzik kaydı daha iyi hissiyat için böyle diyeceğim ama tüm müzikler aynı olamaz herhalde.

Böyle bir şey yaşayan var mıdır?

Ben aynısını Huawei kulaklığım ile yaşadım garantiye yolladım tamir edilip elima ulaşması 3-4 gün sürdü ve düzeldi deneyebilirsiniz.

Ben aynısını Huawei kulaklığım ile yaşadım garantiye yolladım tamir edilip elima ulaşması 3-4 gün sürdü ve düzeldi deneyebilirsiniz.
Hocam ürün değişti deniliyor garantide ama verdiğim ile tamamen aynı. 2. kez göndereceğim şehir dışındayım. Aldığımdan beri bunlarla uğraşıyorum düzgün bir şekilde kullanamadım daha.

Aynı sorundan ikinci defa göndereceğim garantiye. Değişim veya iade hakkım ilk 6 ay içinde var mıdır? Aldigimdan Aldığımdan beri ilk 2 hafta hariç yarım yamalak dinliyorum her şeyi.

Hocam ürün değişti deniliyor garantide ama verdiğim ile tamamen aynı. 2. kez göndereceğim şehir dışındayım. Aldığımdan beri bunlarla uğraşıyorum düzgün bir şekilde kullanamadım daha.

Aynı sorundan ikinci defa göndereceğim garantiye. Değişim veya iade hakkım ilk 6 ay içinde var mıdır? Aldigimdan Aldığımdan beri ilk 2 hafta hariç yarım yamalak dinliyorum her şeyi.
Hocam soeun düzeldi mi? Bende de aynı sıkıntı var sanırım sporda çok terledigim icin icerisine ter girdi ve sag kulaklik neredeyse hic ses vermiyor. Erisilebilirlik ayarindan kulaklik dengesini saga kaydirdim şuan rahat bi sekilde duyabiliyorum.

Hocam soeun düzeldi mi? Bende de aynı sıkıntı var sanırım sporda çok terledigim icin icerisine ter girdi ve sag kulaklık neredeyse hiç ses vermiyor. Erisilebilirlik ayarindan kulaklık dengesini saga kaydirdim şu an rahat bir sekilde duyabiliyorum.

Bende de aynı problem oluyordu sebebi kulak kiri oluyor genelde. Kulaklıkların silikonlarını çıkar ve silikonları yıka suyla güzelce kurula o şekilde dene. Ben o şekilde yaptığımda çözdüm sorunu deneyebilirsin.

Hocam soeun düzeldi mi? Bende de aynı sıkıntı var sanırım sporda çok terledigim icin icerisine ter girdi ve sag kulaklik neredeyse hic ses vermiyor. Erisilebilirlik ayarindan kulaklik dengesini saga kaydirdim şuan rahat bi sekilde duyabiliyorum.
Hocam umursamıyorum artık ama hâlâ az da olsa var, bir ara garantiye 3. kez vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı