Samsung Galaxy S3 Yavaşlık Problemi

MR.assassin's

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar arkadaşlar, Galaxy S3 kullanıyorum yok böyle yavaşlık. Daha dün fabrika ayarlarına sıfırladım ama çok fena kasma var. BUG gibi, oyundan çıkıyorum kasıyor, nette takılıyorum kasıyor çözüm var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy S3 artık kullanım ömrünün sonuna geldi. Cyanogen gibi ROM'lar bile düzgün çalışması için yeterli gelmiyor. Telefonunu yenilemen gerekiyor. Konunu dizüstü bölümüne değil Android telefonlar bölümüne açmalısın.

Telefonunda APK ile yüklenmiş uygulama var mı kontrol et. Dışarıdan yüklenen yazılımlar da güncel olmadıklarında telefonu ekstra yavaşlatabiliyor.

Son çare olarak bunu dene, S4 için ama diğer Samsung telefonlarda da aynen geçerli. Malesef senin durumunda yeterli olmayacaktır:
Video: Galaxy S4 Hızlandırma Rehberi - Technopat

Şiddetle Custom Rom yüklemeni öneriyorum. 4.3 güncellemesiyle telefonu resmen batırdılar. İllaki Stock Rom kullanırım diyorsan 4.1.2 kullan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı