Satılık Samsung Galaxy S5 [SM-G900FQ] - 16 GB - 10/ 6,5~7

bektafig

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Teknikeri
Merhabalar enişteme ait samsung galaxy s5 16gb cep telefonunu ıos'a geçmek istediği için satmak istiyoruz 2014 nisan ayında vodafone bayiinden alınmıştır.

Satış öncesi ve sonrasında sizlere karşı herhangi yanlış - yanıltma - eksik bilgi verme durumu olmaması açısından cihaza ait video ve antutu benchmark v6.0 beta5 sonucu ekliyorum.

-Cihazın ekranı değişmiştir. (kullanıma hiçbir etkisi yoktur video ekledim. Dokunmatikte yada hassaslıkta hiçbir sorun yoktur)

-Hiçbir çalışmayan özelliği yoktur. (s health görüntüsü resimlerdedir.)

-Yere düşmesinden dolayı sağ ve sol üst çıta köşesinde resimlerde görüldüğü gibi darbe- soyulma vardır. Cihazın genel olarak yanlarında soyulma vardır. Resimleri hd olarak yükledim sonrasında sıkıntı olmaması açısından.

-Telefon ile birlikte orijinal şarj aleti ve orijinal usb kablosu verilecektir.

- 16 GB'dır.

-Resimlere tıklayarak hd boyutta görüntüleyebilirsiniz.

Fiyat: 700TL

VIDEO:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Takas : Yalnızca iphone 5s gold-silver kapalı yada birkaç gün kullanılmış değişim cihazı ile olabilir üstü konuşulur.

Cihaza ait Resim Albümü:

A50VMv.jpg 5Mo0lz.jpg 4bZAoA.jpg yLAWak.jpg 7MVJnN.jpg W16zvm.jpg RobAZ7.jpg vnQG24.jpg QZ453y.jpg 3Y15Z0.jpg bJg1XZ.jpg lv0XGr.jpg L1YMzZ.jpg orY5W9.jpg pBmA3r.jpg PPYdWO.jpg 28Yd32.jpg D481bo.jpg jVvMOL.jpg E5zLdz.jpg Z7A6BV.jpg m1rby8.jpg qPm0kd.jpg BDRnQM.jpg gZ4g0O.jpg VvgOnv.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta ekranı değiştirdim demişsin. Yeni Ekran orjinal mi bi en dusuk kaca verirsin

Geri
Yukarı