Samsung Galaxy Tab A7 SM-T507 Android 10 downgrade sonrası ekran açılmıyor

Rolnes

Hectopat
Merhaba,

Tableti yeni aldım. Android 11 son güncellemesiyle birlikte çok yavaşladığını fark ettim. Android 10'a dönsem işler biraz daha iyi olur mu acaba diye merak ettim.

T507JXU3BVE2 numaralı son sürüm yüklüydü. Direkt T507JXU3AUC7 Android 10'un son güncellemesinin firmware dosyalarını indirip Odin ile hatasız biçimde kurulumu başlatmak istediğimde kurulum başlamıyordu. Dosyada sorun olabileceğini düşündüm, farklı bir kanaldan indirdim ve sonuç orada da aynıydı.

Son olarak Android 11'in ilk güncellemesi olan T507JXU3BUE1 numaralı sürüme sorunsuzca geçiş yaptım. Ardından bu kez bir önceki sürüm olan yani son Android 10 sürümüne (T507JXU3AUC7) tekrar Odin üzerinden yüklemeyi başlattım.

Bu kez sorunsuz biçimde kuruldu. Reboot esnasında ekran bir anda gitti. Cihazın şu anda Android 10 kurulum ekranında olduğunu biliyorum ancak ekran yok. USB kablosunu takıyorum, ses geliyor tabletten ancak görüntü yok. Bildiğim kadarıyla kurulum ekranında uzun süre güç tuşuna basıldığında cihaz kapanmıyor. Bir türlü kapatamadım. Kapatsam tekrar download moduna alıp Odin üzerinden Android 11'e geçiş yapacağım ancak yok.

Nasıl ilerleyebilirim?

Geri
Yukarı