Samsung Odyssey G4 LS27BG400EUXUF alınır mı?

Bütçe
Maks. 7000

ququleta

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 PH Ekran Kartı, 16GB RAM, i5 9400F İşlemci ve MSI H310 Prime Anakart.
Monitör
Samsung Odyssey G4 LS27BG400EUXUF
Zamlar gelmeden bir monitör almak istiyorum. Birkaç model baktım ve sanırım aradığımı buldum.

Samsung Odyssey G4 LS27BG400EUXUF

Modelini düşündüm. Monitör de aradığım özellikler sırasıyla şunlar:
  • 240Hz
  • IPS panel.
  • 27" boyut.
FHD, UHD ve HD olması çok fazla takıntı haline getirdiğim bir şey değil.
Bu özelliklere sahip bu fiyat bandında monitör öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.

Şöyle söyleyeyim; Samsung'un panel sıkıntıları efsanevidir. Samsung C27HG70 modeli mağdurlarını araştırın. Samsung panelleri düzeltti mi bilmiyorum, ama ben bir daha riske girip Samsung monitör almam.
Önerebileceğin varmı?

Şöyle söyleyeyim; Samsung'un panel sıkıntıları efsanevidir. Samsung C27HG70 modeli mağdurlarını araştırın. Samsung panelleri düzeltti mi bilmiyorum, ama ben bir daha riske girip Samsung monitör almam.

Biraz araştırdım bu modelde sorun yaşayan henüz yokmuş. Daha önce Samsung'un panelleriyle alakalı bir sıkıntı duymamıştım. Fiyatına göre şu anlık muazzam bir performansa sahip. Panelinin üzeceğini düşünmüyorum. Yanıtlar olumlu.

27" istiyorsan alinabilir.
Genelleme yapmayin. Konu sahibi model sormus. Sordugu model hakkinda fikriniz yoksa mesaj yazmayin. Baska panellerde veya modellerde sorun olmasi, her Samsung urununu riskli veya kotu yapmaz.

İndirim konusu açmıştım ve orada gecikme süresinin söylenenden çok daha fazla olduğu söylenmişti. Bu bütçede bu daha iyi olur. 27" zorunlu değilse.

Bir bakacağım teşekkürler.

Sipariş oluşturacağım eve gidince gelişmeleri aktarırım. Soran olursa cevaplarım.

İndirim konusu açmıştım ve orada gecikme süresinin söylenenden çok daha fazla olduğu söylenmişti. Bu bütçede bu daha iyi olur. 27" zorunlu değilse.

Halihazırda 27" ekranım var aslında 144Hz oldugu icin değiştireceğim. Bir de birkaç sorun var ondan dolayı buna geciyorum. Zorunlu bir gecis diyebilirim aslında :D. Yoksa halihazırda monitörüm var. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bir bakacağım teşekkürler.

Sipariş oluşturacağım eve gidince gelişmeleri aktarırım. Soran olursa cevaplarım.

Halihazırda 27" ekranım var aslında 144Hz oldugu icin değiştireceğim. Bir de birkaç sorun var ondan dolayı buna geciyorum. Zorunlu bir gecis diyebilirim aslında :D. Yoksa halihazırda monitörüm var. Teşekkürler.

Merhaba. Deneyimlerinizi aktarır mısınız? Yukarıda verilen AOC monitör ile bunun arasında kaldım.

Geri
Yukarı