Samsung S23 Ultra alınır mı?

Paranız bolsa kesinlikle alınır, Vatan'da elime almıştım, sadece tutuşu bile çok iyi hissettiriyor.

Peki onun yerine S24 düz versiyonu alınır mı? Ona da baktım ama pek güzel gelmedi bende S23 Ultra almaya karar verdim.

Ultra varken neden düz model alıyorsunuz.

Hem daha yeni bir telefon hem de daha küçük diye onu düşünmüştüm. Şu an kararsızım ya S23 Ultra ya da S24 düz alacağım glb.

Hem daha yeni bir telefon hem de daha küçük diye onu düşünmüştüm. Şu an kararsızım ya S23 Ultra ya da S24 düz alacağım glb.

Daha iyi ekran
Daha iyi hızlı şarj
Daha iyi tasarım (bence) Edge ekran
Daha iyi kamera
S Pen gibi avantajı var

İşlemcilerde de yakınlar bence

Duz S24 alacagina bence S23 al. Arada 7 yil guncelleme disinda aman aman bir fark yok. Eger S24 S8 Gen3 ile geliyor olsaydi o zaman kesin al derdim ama Samsung yine Exynos'lari kakalamis S24 ve S24+ modellerinde. S23U yerine Honor Magic 6 Pro'da bakabilirsin butcen varsa.

Daha iyi ekran.
Daha iyi hızlı şarj.
Daha iyi tasarım (bence) Edge ekran.
Daha iyi kamera.
S Pen gibi avantajı var.

İşlemcilerde de yakınlar bence.

Duz S24 alacagina bence S23 al. Arada 7 yil guncelleme disinda aman aman bir fark yok. Eger S24 S8 gen3 ile geliyor olsaydi o zaman kesin al derdim ama Samsung yine Exynos'lari kakalamis S24 ve S24+ modellerinde. S23u yerine Honor magic 6 Pro'da bakabilirsin bütçen varsa.

Teşekkürler arkadaşlar. S23 Ultra almaya karar verdim. Umarım ben alana kadar çok zamlanmaz.

Geri
Yukarı