Samsung Watch 5 ile Xiaomi uyumlu mu?

Gezgin17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi Redmi 10s cihazına sahibim ve bir akıllı saat almak istiyorum biraz araştırdığımda karşıma Samsung Galaxy Watch 5 modeli çıktı ama birkaç özelliğinin kullanılmaz olduğunu duydum lakin hangi özellikler olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bütçem 3500-4500 TL civarı.

1. Samsung Galaxy Watch telefonum( Xiaomi) ile uyumlu çalışır mı?
2. Samsung harici cihazlarda kullanılmayan özellikler nelerdir?
3. Bu fiyat bandında önerdiğiniz daha iyi bir saat nedir?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Xiaomi Redmi 10s cihazına sahibim ve bir akıllı saat almak istiyorum biraz araştırdığımda karşıma Samsung Galaxy Watch 5 modeli çıktı ama birkaç özelliğinin kullanılmaz olduğunu duydum lakin hangi özellikler olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bütçem 3500-4500 TL civarı.

3. bu fiyat bandında önerdiğiniz daha iyi bir saat nedir?
Şimdiden teşekkürler.

Kendim Oppo A74 ile Mi Band 6 kullanıyorum.
Saatin 3.parti uygulaması olduğu için uygulama da ne varsa bütün telefonlarda kullanbilirsiniz(iPhone biraz değişik)
Watch 5 gayet güzel bir saattir alınabilir.

Xiaomi telefonla kullanamayacağınız özellikler.
1. tansiyon ve EKG.
2. uzaktan kamera kontrolü.
Bunlar benim bildiklerim daha fazla özellik kullanılmıyor olabilir.

Watch 5 fiyatını hak eden fakat şarjı fazla gitmeyen bir saattir ama içindeki özellikler gayet kaliteli dışı iyi içi boş bir saat değildir.

3. bu fiyat bandında önerdiğiniz daha iyi bir saat nedir?
Şimdiden teşekkürler.

Hocam alınır EKG ve tansiyon(birde kamera kontrolü) dışında Xiaomi ile uyumlu öneriririm.

Çok teşekkür ederim yanıtlarınızdan dolayı efenim. Zaten gönlüm hep Samsung tarafındaydı :) herkese iyi günler dilerim.

Hocam redmi telefonlarında sorun yaratır mı bazı kullanıcılar eşleme problemi yaşamış

Hocam redmi telefonlarında sorun yaratır mı bazı kullanıcılar eşleme problemi yaşamış

Çok teşekkür ederim yanıtlarınızdan dolayı efenim. Zaten gönlüm hep Samsung tarafındaydı :) herkese iyi günler dilerim.
Aldınız mı hocam

Hocam Redmi telefonlarında sorun yaratır mı bazı kullanıcılar eşleme problemi yaşamış.

Hocam Redmi telefonlarında sorun yaratır mı bazı kullanıcılar eşleme problemi yaşamış.

Aldınız mı hocam.

Merhaba hocam, aldım ve hiçbir problem ile karşılaşmadım direkt cihazı Bluetooth ile eşleştirdim ve bir sorun yaşamadım nadiren kendi kendine kopuyor saatin kendi uygulamasına girince otomatik olarak tekrar bağlanıyor. Saat gayet güzel ve kullanışlı herkese tavsiye ediyorum.

Merhaba hocam, aldım ve hiçbir problem ile karşılaşmadım direkt cihazı Bluetooth ile eşleştirdim ve bir sorun yaşamadım nadiren kendi kendine kopuyor saatin kendi uygulamasına girince otomatik olarak tekrar bağlanıyor. Saat gayet güzel ve kullanışlı herkese tavsiye ediyorum.
Teşekkür ederim hocam sanırım genel problemmis kopma sorunu peki çalışmayan modlar var mı

Teşekkür ederim hocam sanırım genel problemmis kopma sorunu peki çalışmayan modlar var mı?

Hocam EKG ve tansiyon özellikleri sadece Samsung cihazlara özel olarak bulunuyor fakat APK şeklinde de bu özellikleri kullanan var ben güvenli olduğunu düşünmediğim için pek oralara girmedim. Belki önümüzdeki yıllarda gelen güncellemeler ile bu özellikleri kullanabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı