Sandisk 128GB SSD Kutu Açılımı ve İncelemesi

Bu videoda Sandisk 128GB SSD nin kutusuna açıyoruz ve hız testlerini yapıyoruz. İyi seyirler :)
Boot (açılma) hızı 29 saniye ölçtük. UEFI kurulumla bu hız 15 saniyeye kadar inebilir.

NOT: UEFI kurulum yaptım ve videosunu çektim boot hızı inanılmaz derecede arttı. Montajı bitince onuda yayınlarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UEFI kurulum nasıl yapılır :

UEFI Windows 8.1 USB'ye Yazma | Technopat Sosyal

Smasung 850 pro serisi 256 gb ssd`im var. Açılma hızı 2 saniye hatta şöyle diyeyim windows dönme ekranı gözükmüyor. Birde uefi kurulum yok uefi olsa 1 saniye yada salise sürer gibi. Bence sanddisk ssd almamalıydın. Samsung 240 evo alsaydın

Smasung 850 pro serisi 256 gb ssd`im var. Açılma hızı 2 saniye hatta şöyle diyeyim windows dönme ekranı gözükmüyor. Birde uefi kurulum yok uefi olsa 1 saniye yada salise sürer gibi. Bence sanddisk ssd almamalıydın. Samsung 240 evo alsaydın
Hocam benim anakart biraz eski tarafta kalıyor. Şimdi vatandan yeni anakart işlemci ve ekran kartı sipariş ettim onlar gelince birde onlarla denerim. Dediğiniz SSD nin 120 GB lığını arkadaşıma almıştım boot hızları yerdeydi çünkü anakart Gigabayt dı. Anakartın boot üzerinde önemli bir görevi var. Rica etsem anakartınızın modelini yazar mısınız? Birde o SSD 560 TL hocam nasıl alıyım ben onu :D Benim param ancak 170 TL lik Sandisk e yetti oda şimdi 200TL yi aşmış dolardan.

Son düzenleme:
Hızlı olabilir ama biraz abartmışsın sanki.
Abartmadım. Haziran ayını bekle o zaman yeni anakart alacağım. Uefi kurulum yapacağım bekle o zamana kadar
asus m4a78lt-m le anakart kullanıyorum uefi desteği yok ve sata 2

Hocam benim anakart biraz eski tarafta kalıyor. Şimdi vatandan yeni anakart işlemci ve ekran kartı sipariş ettim onlar gelince birde onlarla denerim. Dediğiniz SSD nin 120 GB lığını arkadaşıma almıştım boot hızları yerdeydi çünkü anakart Gigabayt dı. Anakartın boot üzerinde önemli bir görevi var. Rica etsem anakartınızın modelini yazar mısınız? Birde o SSD 560 TL hocam nasıl alıyım ben onu :D Benim param ancak 170 TL lik Sandisk e yetti oda şimdi 200TL yi aşmış dolardan.

Anakartım asus m4a78lt-m le uefi desteği yok ve sata 2 var sadece. Sen keşke samsung 840 evo 120gb alsaydın. Fiyatı 210 tl ama sanddisk ten çok daha kalitelidir. Olsuın ama iyi günlerde kullanın.

UEFI boot testinide yaptım buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı