Sapphire R7 250 - 2 GB - GDDR3 - 128 Bit Ekran Kartı İncelemesi

kardeş öncelikle lol e yeni güncellemeler geldi :) lolde bende şuan 70 fps ile oynuyorum zaten lol tarzı oyunlar min 60 fps olması lazım sorun yapma onu - diger sistem özelliklerim işlemci-intel core i4790 3.6ghz - 8gb ram 1600mhz ddr3 300w psu 19/a metro 2033 gibi agır oyunları high 1080p de oynatıyor bi problemim yok yani :) karta overlock yapmayı dene ..
Bana geri döndüğün için teşekkür ederim.Dediğin gibi O/C denedim çekirdek hızını 1100 mhz , bellek hızını 1200 mhz ye çıkardığım ve FurMark testine tabi tuttuğum zaman ekranda bozulma oluyor çizgi çizgi oluyor ve uygulamadan atıyor videosunuda yükleyeceğim ama beklemek istemedim.Acaba bu bozulmanın sebebi kartmıdır yoksa anakartın yüksek frekansları çalıştıramamasımıdır? Videoyuda ekleyeceğim
Bu arada sistem özelliklerim;
İşlemci : İntel pentium e2180 (O/C ile 2.75 ghz)
Anakart : MSİ G31TM-P21
Ram : 3 GB
HDD : Seagate Barracuda 250 GB

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda videosu

Bu çizgilerin nedeni karta aşırı derece yüklenmeniz. Kartı stock ayarına alıp birde öyle yapın testi aynısı olmayacaktır. O.C stabil çalışmadığından ekran da çizgiler çıkıp geri gidiyor.

Bana geri döndüğün için teşekkür ederim.Dediğin gibi O/C denedim çekirdek hızını 1100 mhz , bellek hızını 1200 mhz ye çıkardığım ve FurMark testine tabi tuttuğum zaman ekranda bozulma oluyor çizgi çizgi oluyor ve uygulamadan atıyor videosunuda yükleyeceğim ama beklemek istemedim.Acaba bu bozulmanın sebebi kartmıdır yoksa anakartın yüksek frekansları çalıştıramamasımıdır? Videoyuda ekleyeceğim
Bu arada sistem özelliklerim;
İşlemci : İntel pentium e2180 (O/C ile 2.75 ghz)
Anakart : MSİ G31TM-P21
Ram : 3 GB
HDD : Seagate Barracuda 250 GB

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda videosu
Çizgiler gelmişse ekran kartınız yanmış demektir üzgünüm :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı