Sebepsiz Yere Gelen Sıkıntı

Literary.

Kilopat
Daha fazla  
Beyler 3 gündür içimde sebepsiz bir sıkıntı var. Hiç birşey yapasım yok. Bu normal midir? Ergenliğin bir etkisi var mıdır? Yardım ederseniz sevinirim.

Arada bana da oluyordu yazın. Umarım geçer. Hiçbir şey yapmayı istememenin yanında nedense kendimi çok yalnız hissediyordum :D

Kahve içmeyi dener misin? Okullar açıldı ve bana da yorgunluk çöktü. Geçen yıllarda çok yalnız hissettiğim olmuştu. Etrafta geceleri yarasa gibi geziyordum. Kısacası kafayı yemiştim. :D

İnsan bazen sadece bilgisayar, telefon, televizyon vs. sadece teknolojiyle uğraşınca gerçekten bunalıma giriyor. Farklı farklı etkinlikler yapmayı denemelisiniz.

Söylediklerinize katılıyorum önceden bir oyun hevesim vardı şimdi oynadığım hiç bir oyundan zevk alamıyorum. Peki farklı etkinlikler derken, okula gidiyorum, okula giderken yapılacak etkinlikler var mı?

Söylediklerinize katılıyorum önceden bir oyun hevesim vardı şimdi oynadığım hiç bir oyundan zevk alamıyorum. Peki farklı etkinlikler derken, okula gidiyorum, okula giderken yapılacak etkinlikler var mı?
Farklı derken illaki sıradışı bir şeyler yapman gerekmiyor. Sıradan olan ama her zaman yapmadığın şeyleri yapabilirsin. Ne bileyim seni tanısam ve yaşam koşullarını bilsem uygun tavsiyelerde bulunabilirdim ama ... Mesela futbol, basketbol gibi etkinlikleri yapabilirsin ya da kurslarına gidebilirsin ya da dumbleları alıp kulağına da tak kulaklığı. Unut her şeyi.:D;)

Mesela uzun zamandır samimi, yakın olduğun arkadaşınların varsa birlikte toplanıp aranızda maç yapabilirsiniz, go kart'a gidebilirsiniz, sinema vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı