Selçuk üniversitesi mi Hacettepe üniversitesi mi?

Kimse yazmamış ben cevap vereyim. Bir Hacettepe mezunu olarak kesinlikle Hacettepe demek isterdim :) ancak özellikle kampüs dışında bir yerde kalacaksan eğitim hayatının sonunda aklında kalan tek şey ulaşımın zorluğu olacaktır. Bunun haricinde eğitimi kalitelidir ve hem bölüm derslerin hem de bölüm dışı alacağın seçmeli dersler sana çok şey katacaktır. Ayrıca farklı bölümlerde açılan ve herkesin katılabildiği kendini geliştirebileceğin dersler de alabilirsin. Ancak dediğim gibi kampüse ulaşmak dert, kampüs içi ulaşım da ayrı bir derttir. Üniversite hayatı, derslerin yanı sıra yaşantını da kapsadığı için bunları ek olarak söylüyorum. Bitmek bilmeyen otobüs kuyrukları, gelmek bilmeyen ringler ve devamsızlık konusunda asla taviz vermeyen hocalar ayrı bir dramdır :) Tüm bunlar seni sadece zorunlu derslerini almak için kampüse gitmek durumunda bırakabilir ve keyfini baltalayabilir. Sonuç olarak pişman değilim ama sırf ulaşım sebebiyle tercih etmem :)
Tabi senin kalacağın yer ve ulaşımını nasıl sağlayacağını bilemiyorum, tercih senin. Kolaylıklar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı