Çözüldü Sepette indirim olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AzPişmişKöfte

Hectopat
Makaleler
2
1703081716438.png

İlk önce %33'lük kupon gözüküyordu fakat satın alma ekranında fiyat 320 yerine 480 olduğu için alamıyordum. Sonra sepetten kaldırdım tekrar ekledim bu sefer de kupon gözükmüyor. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Ödeme yapma kısmına gelip "Uygun kupon yok, tüm kuponları görüntülemek için buraya tıklayın." yazısındaki kısma tıkladığınızda başka sipariş ile ilişkilendirilmişse 'Bu siparişi iptal et' e tıklayın.
Ödeme yapma kısmına gelip "Uygun kupon yok, tüm kuponları görüntülemek için buraya tıklayın." yazısındaki kısma tıkladığınızda başka sipariş ile ilişkilendirilmişse 'Bu siparişi iptal et' e tıklayın.

Çözüm
Hocam oldu çok teşekkürler. Nays ile satın aldım fakat geri ödeme gelmedi ne zaman gelir onun hakkında bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı