Sevdiğim kızdan ret yedim

EYOKR4L

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu kızı 2,5 yıldır seviyordum. 5 ay önce anlık bir gazla kıza açıldım o da kibarca reddetti. Onu içimde bitirmeye çalıştım fakat onu her gördüğümde içimdeki duygular karman çorman oluyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kibarca reddedip sizi hayattan soğutacak çok insan var, siz yine iyisine denk gelmişsiniz, 2.5 senede hiçbir icraat yapmayıp bir anda açıldıysanız red yemeniz normal. Çok kasmayın o olmaz başkası olur, denizde balık çok, unutulmaz demeyin, iyisini bulunca öyle de kolay unutuluyor ki.

@EYOKR4L Yapabileceğin şey onu görmemek dostum. Yaş, iş gibi bir bilgi vermediğinden nasıl yapacağını bilemem ama sen onu gördükçe sürekli geçmişi hatırlayacaksın. Onu istemeyeceksin ama onu görmek de sana biraz koyacak. Çıkar yol, onu görmemeni sağlayacak şey her ne ise onu yapmak. Ne bileyim öğrenci isen okulumu değiştirmek, jş ise çalıştığın yerden ayrılmak vs. Gerçi öğrenci isen yaz tatilinde kafan rahatlar.

@EYOKR4L Yapabileceğin şey onu görmemek dostum. Yaş, iş gibi bir bilgi vermediğinden nasıl yapacağını bilemem ama sen onu gördükçe sürekli geçmişi hatırlayacaksın. Onu istemeyeceksin ama onu görmek de sana biraz koyacak. Çıkar yol, onu görmemeni sağlayacak şey her ne ise onu yapmak. Ne bileyim öğrenci isen okulumu değiştirmek, jş ise çalıştığın yerden ayrılmak vs. Gerçi öğrenci isen yaz tatilinde kafan rahatlar.
yaşım 18 yaşadığım ilçe küçük olduğu için çoğu zaman karşılaşıyoruz. Büyük ihtimalle hem ben hem o mezuna kalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı