Seviye belirleme sınavı Anadolu'daki bir öğrenciyi fene alabilir mi?

Üye123452

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 10. sınıfa geçtim yeni okulum pazartesi günü seviye belirleme sınavı yapacak. Okulumda 1 fen ve 1 Anadolu sınıfı bulunacakmış. Ben geçen sene fendeydim ve bu sene okula fen lisesi diye kayıt yaptırdık. Şu anda sınıflar tam belli değilmiş. Acaba seviye belirleme sınavına göre fendeki bir öğrenciyi Anadolu'ya ya da Anadolu'daki bir öğrenciyi fene alabilir mi? Böyle bir duyum aldım ama ben böyle bir şey olacağını düşünmüyorum ama mümkünse sınava biraz çalışacağım. (özel okul)

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel okulların bence fen ve anadolu taraflarının fiyatları farklıdır. Fen daha yüksektir diye düşünüyorum o yüzden sen oraya para vererek gidiyorsun seni diğer tarafa alamazlar. Fen sınıfları içersinde yerin belli değildir bence.

Özel okulların bence fen ve anadolu taraflarının fiyatları farklıdır. Fen daha yüksektir diye düşünüyorum o yüzden sen oraya para vererek gidiyorsun seni diğer tarafa alamazlar. Fen sınıfları içersinde yerin belli değildir bence.
haklısın ama 1 tane sınıf oldugu için nigeyyapıyorlar diye düşündüm.

kanka ben 8de o kadar çalışmışım belirli bir yüzdelik dilimle fen lisesini kazanmışım 9da fene gitmişim. 10. sınıfın ilk haftasında girdiğim uyduruk bi sınavla Anadolu'ya mı düşerim yani. Bunu soru olarak soruyorum yanlış anlama.

Son düzenleme:
@Üye123452 Genelde kalitesiz özel okullarda olan bir şey. Merak etme, Anadolu ile Fen arasında bir fark yok. Fen'de ekstra konular görüyordun sadece. Hiçbir sınavda çıkmayacak konular.

Yeni konular

Geri
Yukarı