Shounen anime önerisi

Ben de 212 anime izledim ilk önerdiğim başyapıtları izlemiş madem Dragon Ball önerdim. Bu arada konu sahibine ek olarak Code Geass, Trigun ve Hellsing Ultimate izleyebilir.

Ben çoktan saymayı bıraktım 200ü geçmişte olabilirim 195-196 civarında da. Aslında yanlış yazmışım ama anlaşılmış. İzleme demeyeceğim değil izleme diyeceğim olacaktı orası. Dragon Ball izlenecekse animeye ilk başlanılan zamanlarda izlenilmeli. İzlenilen ilk 5-6 animeden biri olmalı. FMA, HxH, One Piece, Fate, Code Geass, vs vs. izledikten sonra üstüne Jojo'yu da gördükten Dragon Ball cidden gitmiyor.

Diğer üçünün ikisine katılırım kesin izlenilmeli onlar, Trigun ise benim de izlenecek listemde.

Unutmuşum bir bilgi vereyim; Naruto'yu hangi bölüm Canon hangi bölüm filler diye bakmayla uğraşmadan fillersiz bir şekilde izlemek isteyorsanız Yellowflash Naruto diye arayın. Nyaa'da bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben de 212 anime izledim ilk önerdiğim başyapıtları izlemiş madem Dragon ball önerdim. Bu arada konu sahibine ek olarak code geass, trigun ve hellsing Ultimate izleyebilir.

Dragon ball serisini izleyebilirsin.

Hocam serinin uzunluğu nasıl fazla uzunsa kendimi kaptırıp her gün izlemek istemiyorum.

Hocam serinin uzunluğu nasıl fazla uzunsa kendimi kaptırıp her gün izlemek istemiyorum.

Aşırı uzun ve değmez, tabii değmeyeceği benim fikrim. İlk sezon 153, ikinci sezonun - Z diye geçer adı- normali 291 kısaltılmışı 167, üçüncü yani super diye geçen sezon ise 135 bölüm. Bunu izleyeceğine HunterxHunter izle

Geri
Yukarı