Şifresi Bilinmeyen Samsung Hesabını Kaldırma

Tekrar sıfırlamak dışında başka bir çözümü yok mu?
Eğer bahsettiğim gibi bir sorun varsa çözmen çok basit. Linkte koymuştum. Hatta ben J1 2016'da denemiştim. Çalışmıştı.
İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum hiç duymamıştım :D. OEM kiliti açıp format atarsa sorun olmaz videoda dediğine göre.
Google'ın güvenlik önlemi ama kırması basit. Allah'tan icloud gibi değil. 😃

Hocam zaten telefon sıfırlanmış bir daha sıfırlasan sorun olmaz.
Bazı formatlardan sonra gene eski hesabın şifresini isteyebiliyormuş. Eğer böyle bir durum olursa format sonrası ekranda kalır telefon bir daha hiç kullanamam.
Olmaz. Yeni nesil Android telefonlarda üstte bahsettiğim durum mevcut. Eğer o durum mevcutsa 5 dakikada çözebilir. Cevabını beklemekteyim. 😃
Hayır cihaza kayıtlı bir Samsung Hesabı var şu anda bunu kaldırmak istiyorum fakat şifresini bilmiyorum. Eğer format atarsam bir terslik olup gene aynı şifreyi isteyebilir, bu sefer telefon tamamen kilitlenir.

Bazı formatlardan sonra gene eski hesabın şifresini isteyebiliyormuş. Eğer böyle bir durum olursa format sonrası ekranda kalır telefon bir daha hiç kullanamam.

Hayır cihaza kayıtlı bir Samsung Hesabı var şu anda bunu kaldırmak istiyorum fakat şifresini bilmiyorum. Eğer format atarsam bir terslik olup gene aynı şifreyi isteyebilir, bu sefer telefon tamamen kilitlenir.

Faturası var ise cihazı servise götürebilirsin.
Güvenlik kısmında etkinleştirme kilidi diye bir şey aktif mi ?

Hocam Samsung diyorsanız hiçbir sorun olmaz. Google sorar başta Samsung'u değil.

Faturası var ise cihazı servise götürebilirsin.
Güvenlik kısmında etkinleştirme kilidi diye bir şey aktif mi ?
Aslında telefon çalınmadan önce de benim Samsung hesabım ve Google hesabım kayıtlıydı fakat onlar hard format atmışlar. O zaman sorun olmaması gerekiyor herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı