Simcity.exe Çalışmayı durdurdu hatası

sorunsal

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Oncelikle forumda yeniyim ve forumu çok beğendiğim için uye oldum hemen hemen her soruya yoneticilerce de cevap verilmiş kısa surede yardımcı olunmuş. Umarım en kısa surede ben de bir çözüme kavuşurum, şimdiden teşekkür ederim.

Ben oyunu yakınlarda orijinal olarak kutulu satın aldım. Kurulumu yaptım sonrasında oyuna girecekken update olması gerektiği uyarısını verdi Origin. Update'i yaptım yaklaşık 2GB internet gitti bu arada(vınn kullanıyorum, internetim zaten 5GB o yuzden belirtiyorum oyunu tekrar silip kurup tekrar update yapmak istemiyorum ki bir kere bunu denedim.) Kurulum esnasında C plus gibi kurulumları da yaptı oyun yeni format atılmış bilgisayarıma. Download Updated Data tamamlandıktan sonra oyuna girdiğimde Simcity.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, çözüm ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

Bir de yeni farkettim: Oyunu açtıktan sonra hatanın ardından, oyunun kurulu olduğu yerde bu dosya oluşuyor...

Dosya Ekleri

• Exception Report CASPER-CASPER 12-25-15 18.27.34 exception.txt
    17,1 KB · Görüntüleme: 125
Sim City kaç 4-5 ?? Ayrıca işletim sisteminiz nedir sistem özelliklerinide ufaktan belirtin yardımcı olmaya çalışayım.

Simcity 5.
Windows 7 Premium 64 bit (Windows 10 a geçme ile ilgili de sorunlarım var o yüzden hala Windows 7 kullanıyorum)
Core 2 Duo e4300 1.80 Ghz
GT640 Ekran Kartı (Bilmeyenler için söylüyorum kötü bi ekran kartı değil 1044 Ghz GPU çekirdek hızı var ve Crysis 2 Full HD medium kasada oynuyorum)
2 GB DDR2 RAM
1 TB SATA HDD

Oyunu şimdi evdeki laptop uma kurdum herhangi bir sorun yok şu an oynuyorum.

İşletim
Simcity 5.
Windows 7 Premium 64 bit (Windows 10 a geçme ile ilgili de sorunlarım var o yüzden hala Windows 7 kullanıyorum)
Core 2 Duo e4300 1.80 Ghz
GT640 Ekran Kartı (Bilmeyenler için söylüyorum kötü bi ekran kartı değil 1044 Ghz GPU çekirdek hızı var ve Crysis 2 Full HD medium kasada oynuyorum)
2 GB DDR2 RAM
1 TB SATA HDD

Oyunu şimdi evdeki laptop uma kurdum herhangi bir sorun yok şu an oynuyorum.
sisteminden kaynaklanıyor olabilirmi ? laptodaki işletim sistemi nedir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı