Şimdi ders çalışmaya başlasam 200-250K yapabilir miyim?

kaansecret

Centipat
Selam.
Ben bu sene üniversiteye yerleştim uzaktan eğitime ancak umduğum gibi olmadı. O yüzden başka bir bölüme girmeye karar verdim. AYT'ye şimdiden istikrarlı ve düzenli bir şekilde çalışmaya başlasam 200-250k veya daha yukarısını yapabilmem mümkün mü sizce? Çok abartı olmadığını düşündüğüm için deneyimli arkadaşlardan soru almak istedim.

Kolay gelsin.

Selam.
Ben bu sene üniversiteye yerleştim uzaktan eğitime ancak umduğum gibi olmadı. O yüzden başka bir bölüme girmeye karar verdim. AYT'ye şimdiden istikrarlı ve düzenli bir şekilde çalışmaya başlasam 200-250k veya daha yukarısını yapabilmem mümkün mü sizce? Çok abartı olmadığını düşündüğüm için deneyimli arkadaşlardan soru almak istedim.

Kolay gelsin.
Mümkündür hocam tyt zorluğa göre 60 net civarı,aytde de 30 net yapsanız 200bin kesin gelir.

Hocam tyt de 40-45 civarında dolanıyorum. Acaba ağırlığı AYT'ye versem, arada da TYT çalışsam sıfırdan 40-45 ayt yapıp birazcık da TYT arttırarak olur değil mi?
Olur hocam bu saatten sonra eksik konunuz yoktur tytde herhal. Ayt zaten çalışma dersi o yüzden full aytye ağırlık verin,ayrıca problem paragraf çözmeyi de unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı