Sınırsız bütçeye telefon tavsiyesi

Merhaba. Telefon bakıyorum fakat iPhone 15 Pro Max ve S24 Ultra dışında ki markalardan da aynı segmentte üst düzey telefonlar var mı bilmiyorum. Gönlüm S24 Ultradan yana gibi fikirlerinizi merak ediyorum. Marka takıntım yoktur Honor Xiaomi vs de olabilir.
S24 Ultra.

Değerini koruma açısından iPhone 15 Pro Max ayrı bir seviyede olduğunu bilerek; Android'in de farklı avantajlarını olduğunu da kabul etmek lazım. Bu doğrultuda özellikle bugünkü lansmanda Xiaomi 14 Ultra'yı çok etkileyici buldum. Benim için aynı hissiyat S24 Ultra lansmanında olmamıştı açıkçası. Keza Honor Magic6 Pro ve Oneplus 12 gibi cihazlar da çok güçlü geliyor. 2024 daha nelere gebe hep birlikte göreceğiz ama şu an için sanırım Xiaomi 14 Ultra derdim bir Androidci olarak.

Birbirleriyle yarışan güzel cihazlar her ikisi de, gidip bizzat S24 ultrayı denemiştim çok premium bir cihaz, keza aynı şekilde 15 Pro Max'i de denedim o da premium bir cihaz, ben 2.elde değerleneceğinden 15 Pro Max'e kayardım muhtemelen.

IOS kullanıcısı olarak her türlü 15 Pro Max seçerdim ama madem alacaksınız ve bütçenizde yeterli, belki 16 Pro Max beklenebilir.

Değerini koruma açısından iPhone 15 Pro Max ayrı bir seviyede olduğunu bilerek; Android'in de farklı avantajlarını olduğunu da kabul etmek lazım. Bu doğrultuda özellikle bugünkü lansmanda Xiaomi 14 Ultra'yı çok etkileyici buldum. Benim için aynı hissiyat S24 Ultra lansmanında olmamıştı açıkçası. Keza Honor Magic6 Pro ve Oneplus 12 gibi cihazlar da çok güçlü geliyor. 2024 daha nelere gebe hep birlikte göreceğiz ama şu an için sanırım derdim bir Androidci olarak.
Xiaomi 14 Ultra,nın SAR Değeri ve LTE Cat. bilgisine ulaşamadım, sizin bu konuda bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı