Site içeriğini çekme

abigailcat5

Centipat
Merhaba,
Bir index buldum ve klasörler içindeki GIF ve fotoğrafları indirmem gerekiyor. Tek tek girip indirmem çok uzun sürecek, bu dosyaları toplu bir şekilde indirebileceğim bir platform var mı?
Konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ayrıca, aşağıya indexin ilk sayfasını ekliyorum belki yardımcı olur.

1588054558945.png

Teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Bir index buldum ve klasörler içindeki GIF ve fotoğrafları indirmem gerekiyor. Tek tek girip indirmem çok uzun sürecek, bu dosyaları toplu bir şekilde indirebileceğim bir platform var mı?
Konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ayrıca, aşağıya indexin ilk sayfasını ekliyorum belki yardımcı olur.

Eki Görüntüle 547694

Teşekkürler iyi günler.
İnternet Explorer tarayıcısında,
Görünüm kısmından siteyi dosya gezgininde aç. O zaman klasör halinde kopyalayabilirsin.

DrKatil'in dediği gibi httrack ile de ayarlardan filtre uygulayıp resimlerden gif ve jpg yi seçerek sadece fotoları yükleyebilirsin.

Download httrack kullanabilirsin.
İnternet Explorer tarayıcısında,
Görünüm kısmından siteyi dosya gezgininde aç. O zaman klasör halinde kopyalayabilirsin.

DrKatil'in dediği gibi httrack ile de ayarlardan filtre uygulayıp resimlerden gif ve jpg yi seçerek sadece fotoları yükleyebilirsin.
htttrack uygulaması tam aradığım şey imiş. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :)
Index of kısmına nasıl geldiniz? Okulumun internet sayfasındaki her şeyi indirip benim bulunduğum bir fotoğraf var mı diye bakacağım sadece.
İnanın bilmiyorum arkadaşım indexin linkini gönderdi o da muhtemelen başka birinden bulmuştur, bilemiyorum.

Web tabanlı bir oyunda moderatörlük yapıyorum, bazı üyeler -özellikle oyuna ait yabancı forumlarda karşımıza çıkıyor- bir yenilik gelmeden önce xml halinde yeniliklere ait her şeyi öğrenebiliyorlar. Veya sanıyorum bu tür indexlere sahipler -ki buna erişimi oyunun merkez ekibinin vermediğini biliyoruz- türlü fotoğrafları, gifleri de paylaşabiliyorlar. Gerçekten ben de merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı