Çözüldü Sitede "Post Gönderilemedi" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sofy

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Arkadaşlar şu an bir proje üzerinde çalışıyorum, sitemin çoğu şeyi bitti ve ben de test etmek amacıyla host'ta yükledim, index'te PHP'ler HTML'ler sorgular düzgün çalışıyor fakat admin sayfasındaki proje eklemeye geldiğimde "post edilmedi" şeklinde hata veriyor.

Bu hatanın yüklediğim resmin yüksek boyutlu olduğundan dolayı olduğunu düşünüyorum çünkü 1mb 3 tane dosya yüklediğimde herhangi bir hata yok, 4-5mb'lık 3 tane resim yüklediğimde hata veriyor. Bu hatanın upload süresinin uzun olduğundan dolayı verdiğini düşünüyorum. (site gereği en az 3 tane resim yüklemek zorunda).

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimleri küçülten program var. Onlar ile küçültebilirsin şuan isim aklıma gelmediği için program öneremiyorum.

Caesium diye bir program yükledim ve resimlerin boyutunu büyük bir ölçüde düşürdü ve bende php.ini dosyasından upload süresini uzattım sorunum çözüldü, teşekkür ediyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı