Sitelerden indirme yapmak

serhan ipek

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz basit olabilir ama bir soru sormak istiyorum. İnternetteki indirme sitelerinden indirme linklerine tıklayınca farklı sitelere yönlendirme yapıyor ya da chrome'a eklenti kurmaya çalışıyor. Bu durumda ne yapmak lazım. Kısaca bahsedebilir misiniz ya da yardımcı olabilicek başka döküman önerebilir misiniz. Teşekkürler...

Arkadaşlar biraz basit olabilir ama bir soru sormak istiyorum. İnternetteki indirme sitelerinden indirme linklerine tıklayınca farklı sitelere yönlendirme yapıyor ya da chrome'a eklenti kurmaya çalışıyor. Bu durumda ne yapmak lazım. Kısaca bahsedebilir misiniz ya da yardımcı olabilicek başka döküman önerebilir misiniz. Teşekkürler...
Eklenti yüklemesini kabul etmeyin yönlendirdiği siteyi de sayfa yüklenmeden kapatın. Bunun için yapacak özel bir şey yok galiba. Güvenilir kaynaklardan indirirseniz bu tür bir sorunla karşılaşmazsınız.

Hocam asla eklenti kurmaya çalışan yönlendiricilere izin vermeyin bilgisayarınıza zarar verir. Onun dışında yapabileceğiniz illaki bir şey vardır.

Eklenti yüklemesini kabul etmeyin yönlendirdiği siteyi de sayfa yüklenmeden kapatın. Bunun için yapacak özel bir şey yok galiba. Güvenilir kaynaklardan indirirseniz bu tür bir sorunla karşılaşmazsınız.
Kullandığınız kaynaklardan örnek verir misiniz mahsuru yoksa. İşin içinden çıkamadım
Kullandığınız kaynaklardan örnek verir misiniz mahsuru yoksa. İşin içinden çıkamadım
Mesela office indirmek için nasıl bir yol izleyebiliriz.

Ne indireceğinize bağlı örneğin geçen günlerde kişi güvensiz bir kaynaktan Adobe Flash Player indirdiği için bilgisayarı virüs kapmıştı ama aynı uygulama Adobe’nin sayfasında zaten ücretsiz ve güvenli olarak indiriliyordu. Size de önerim bir uygulamayı daima adı bilinen bir yerden ya da uygulamanın kendi sayfasından indirmeniz. Uygulama paralı ise ve sizde bu yüzden bilinmeyen bir sayfadan indirmek isterseniz o zaman bilgisayarınızı riske atarsınız ve bu korsana girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı