Skyrim Legendary Edition ENB modu çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

HakanTeller

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1060 3 GB
İşlemci
Intel i5 7500
Merhabalar. Ben Skyrim Legendary Edition versiyonunu modlayarak oynuyorum ve modlamayı da bir miktar biliyorum. Genelde oyunumda problem oluşmuyor fakat geçtiğimiz günlerde sistemimi sıfırladım ve yine tüm modları kurdum. Hiç problem yok fakat devamında en son enb kurmak istedim ve her zaman yaptığım gibi tamamen doğru bir şekilde kurdum fakat kurduğum zaman oyunu başlattığımda (skse kurulu onun ile birlikte başlatıyorum) klasik skse açılırken gelen CMD geliyor ve gidiyor. Oyun açılmıyor. Oyun dosyasından d3d9.dll kaldırdığım zaman oyun açılıyor, hiçbir problem yok fakat onu kaldırınca enb kurulmamış oluyor. Her yolu denedim fakat çözemiyorum. DirectX 9'u defalarca güncelledim, tüm oyun içi arayüz bulunan uygulamaları deaktif ettim, oyunu ve modları silip tamamen temizden sadece enb kurarak denedim, farklı enb modları kurmayı denedim ama hep aynı şey oluyor. Ayrıca kullanmaya çalıştım enb modu RealVisionENB. Oyun dosyalarımın ekran görüntüsünü de ekledim. Ne yapmalıyım?

Screenshot_1.png

Kurulu modlar:
Kod:
+Realistic sun and sunglare - climates of tamriel Edition

+Dual sheath Redux

+XP32 maximum skeleton

+Creature only ragdolls

+Thepure v1.3

+Face light

+The kids are alright renewal

+A quality world map - New ınstaller

+Alternate

+Wsco - windsong Skyrim chracter overhaul

+Improved NPC clothing

+Realvision enb 315b

+1.1-64267-

-Nemesis

+Combat gameplay overhaul

+The Ultimate sit animation

+Ks hairdos renewal

+4K

+Frankly HD ımperial Armor and weapons 4K

+Frankly HD dragonbones 4K-2K

+The ıce Blade of the monarch turkish translation

+Artifacts - the ıce Blade of the monarch [Oldrim]

+Daughter of the sea - unp

+C. Merta Black rose Armor 4K-66967-1-0

+A. Daedric reaper Armor 4K UNP-69138-1-03

+Elite Rogue armour all-in-One unp-unpb

+Emfy cleric robes - unp

+Helmet TOGG'le

+Silverthorn weaponry

+Watercolor for enb and realistic water two

+Enhanced blood textures

+2048 at

+Hdthighheel beta0

+Smooth combat non combat animation

+Duchy sword - main file

+Dynamicanimationreplacer

+Racemenu V3-4

+Enhanced character edit

+Ultimate HD fire effects -Ultra version-

+High res eeo tintmask-warpaint fitted for mature skin by maevan2 -less intence closer to original-

+Bodyslide and outfit Studio

+Hvergelmir's aesthetics - brows

+Seductive lips HD

+Sg textures renewal unp

+Unp base main body V1DOT2

+Fair

+Bijin skin unp 4K based

+More hair colors

+Mikaneyes

+Pandorable's npcs

+Skyuı turkish translation

+Skyuı

+Realistic water two

+Waves

+Static mesh ımprovement mod

-4K parallax Skyrim - windhelm hotfix

+Treeshd Skyrim variation hıgh New

*Unmanaged: Dawnguard

*Unmanaged: Dragonborn

*Unmanaged: Hearthfires

*Unmanaged: Skyrimtryama

*Unmanaged: Turkcedawnguard

*Unmanaged: Turkcedragonborn

*Unmanaged: Turkceheartfire

*Unmanaged: Dual sheath Redux

Son düzenleme:
Selam ben de Oblivion modlayan biriyim. Bu forumda bu konuda yardım alabileceğini düşünmüyorum. Nexus'tan belki yardım alabilirsin.
"DirectX 9'u defalarca güncelledim, tüm oyun içi arayüz bulunan uygulamaları deaktif ettim, oyunu ve modları silip tamamen temizden sadece enb kurarak denedim, farklı enb modları kurmayı denedim ama hep aynı şey oluyor"
Bu yazdığın şeylerle ilgisi yok.
"Oyun dosyasından d3d9.dll kaldırdığım zaman oyun açılıyor"
Dosya uyumsuzluğundan kaynaklandığını düşünüyorum. İndirdiğin modun kurulum talimatlarını çok iyi oku ve talimatlara uy. Farklı bir d3d9.dll dosyası dene. Başka bir ENB modunun yönlendirdiği bağlantıdan indir veya bilmiyorum nereden indirirsin. Şu an o işle ilgilenmediğim için çok yardımcı olamayacağım.

Selam ben de oblivion modlayan biriyim. Bu forumda bu konuda yardım alabileceğini düşünmüyorum. Nexus'tan belki yardım alabilirsin.

Bu yazdığın şeylerle ilgisi yok.

Dosya uyumsuzluğundan kaynaklandığını düşünüyorum. İndirdiğin modun kurulum talimatlarını çok iyi oku ve talimatlara uy. Farklı bir d3d9.dll dosyası dene. Başka bir enb modunun yönlendirdiği bağlantıdan indir veya bilmiyorum nereden indirirsin. Şu an o işle ilgilenmediğim için çok yardımcı olamayacağım.

Daha önce talimatları birebir uyguladım farklı d3d9.dll dosyaları ile denedim enb dosyalarını direk talimatlarda verilen sürüm ile birebir kullanmayı da denedim bir türlü anlamadım neden böyle oluyor yine de sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı