SMS Infocomm deneyimi

Getsukai

Kilopat
Daha fazla  
Yani yaptıkları rezillikler hakkında açılmış tonlarca başlık var, gerek burada, gerekse başka sayfalarda bulabilirsiniz. Ancak yine de yaşadığım deneyimi anlatmadan geçmek istemiyorum. Şubat 2022'de tezkeremi aldım, bir süre işe girmeden kafamı dinlerim diyerekten güzel bir bilgisayar almak istedim.
Asus Rog Strix G17 G713IE-HX017 modelini tercih ettim. Bir kaza sonucu ekranını kırdım, ücreti karşılığında değişimini yaptırdım. Ekran değişiminden sonra bilgisayarda kitlenmeler olmaya başladı ve yalnızca hard reset atarak yeniden kullanabiliyorum. Ayrıca o kadar pahalı bir bilgisayarın klavyesi 4. ayında silinmeye başladı. Bu şikayetlerden tekrar servise gönderdim, donma konusunda hiçbir şey yapmamışlar, teknik rapora dahi yazmamışlar, klavyeyi değiştirirken touchpad'i yarım yamalak takmışlar. (Muhtemelen üst kasayı tamamen değiştirmişler çünkü üstündeki stickerları da yoktu). Touchpad ile space tuşu arasındaki boşlukta kasada kabarma mevcut, son olarak çalışan mikrofonu da bozmuşlar. Şimdi yine serviste, aradığımda "Bizim ürünü hatalı göndermemizin mümkünatı yok" diyorlar bir de utanmadan...
Geri göndermelerini bekliyorum, eğer sorunlardan biri bile devam ediyorsa tüketici mahkemesine vereceğim.
Ancak bunlar Asus ve Acer'ın yetkili servisi olduğu sürece bir daha asla bu markalardan alış veriş yapmayacağım. Koskoca markayı rezil hale getirdiler, Asus buna nasıl izin veriyor anlamıyorum...
Size de tavsiyem; almayın, aldırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani yaptıkları rezillikler hakkında açılmış tonlarca başlık var, gerek burada, gerekse başka sayfalarda bulabilirsiniz. Ancak yine de yaşadığım deneyimi anlatmadan geçmek istemiyorum. Şubat 2022'de tezkeremi aldım, bir süre işe girmeden kafamı dinlerim diyerekten güzel bir bilgisayar almak istedim.
ASUS ROG STRIX G17 G713IE-HX017 modelini tercih ettim. Bir kaza sonucu ekranını kırdım, ücreti karşılığında değişimini yaptırdım. Ekran değişiminden sonra bilgisayarda kitlenmeler olmaya başladı ve yalnızca hard reset atarak yeniden kullanabiliyorum. Ayrıca o kadar pahalı bir bilgisayarın klavyesi 4. ayında silinmeye başladı. Bu şikayetlerden tekrar servise gönderdim, donma konusunda hiçbir şey yapmamışlar, teknik rapora dahi yazmamışlar, klavyeyi değiştirirken Touchpad'i yarım yamalak takmışlar. (muhtemelen üst kasayı tamamen değiştirmişler çünkü üstündeki stickerları da yoktu). Touchpad ile space tuşu arasındaki boşlukta kasada kabarma mevcut, son olarak çalışan mikrofonu da bozmuşlar. Şimdi yine serviste, aradığımda "bizim ürünü hatalı göndermemizin mümkünatı yok" diyorlar bir de utanmadan...
Geri göndermelerini bekliyorum, eğer sorunlardan biri bile devam ediyorsa tüketici mahkemesine vereceğim.
Ancak bunlar ASUS ve Acer'ın yetkili servisi olduğu sürece bir daha asla bu markalardan alışveriş yapmayacağım. Koskoca markayı rezil hale getirdiler, ASUS buna nasıl izin veriyor anlamıyorum...
size de tavsiyem; almayın, aldırmayın.

SMS infocommu tam bir rezalet konu başlığını rezalet diye okudum haklısın sonuna kadar benim ürünümüde servisde çizmişlerdi içine etmişlerdi böyle bir servisten bu beklenirdi zaten.

SMS infocommu tam bir rezalet konu başlığını rezalet diye okudum haklısın sonuna kadar benim ürünümüde servisde çizmişlerdi içine etmişlerdi böyle bir servisten bu beklenirdi zaten.
Son defasında gönderirken "Artık daha ne kadar bozup verecekler" diye düşündüm. Gözümün önünde güzelim bilgisayarı mahvettiler ve daha da etmeye devam ediyorlar, eldense hiçbir şey gelmiyor 😔

Merhaba ben de bu servisten şikayetciyim laptopum Acer. Kısaca servise düzgün verdiğim laptopu bana ekranı yamuk bir şekilde yolladılar. Tüketici hakem heyetine mi başvurdunuz? Başvurduysanız şikayete ASUS'u mu servisi mi yazdınız süreci anlatabilirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı