Snopy V-18 direksiyon seti ETS 2'de tam çevrilmiş gibi algılanıyor

SadeceBirİnsan

Picopat
Daha fazla  
Direkt konuya giriyorum, bu direksiyon setini aldığımdan beri ETS 2'de direksiyonu 30 dereceden sonra sanki tam çevirmişim gibi algılıyor. Google'a falan da baktım bulamadım ETS 2'deki ayarlara falan da baktım yok, bulamıyorum. Biri bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar bir de şunu eklemem gerekiyor ETS 2 ayarlarında ve diğer çoğu oyunda normal görünüyor ama oyun içinde ve kontrol sihirbazında sıkıntılı oluyor.

Son düzenleme:
Direkt konuya giriyorum, bu direksiyon setini aldığımdan beri ETS 2'de direksiyonu 30 dereceden sonra sanki tam çevirmişim gibi algılıyor. Google'a falan da baktım bulamadım ETS 2'deki ayarlara falan da baktım yok, bulamıyorum. Biri bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar bir de şunu eklemem gerekiyor ETS 2 ayarlarında ve diğer çoğu oyunda normal görünüyor ama oyun içinde ve kontrol sihirbazında sıkıntılı oluyor.

Tam olarak bilmiyorum fakat v5h modelindeki gibi ortada mode tuşu varsa ona bir kere basmayı deneyebilirsin.

V5h üzerinde o şekilde çözülüyordu bu sorun.

benimde sonlara yakın öyle oluyordu her ayarı yaptım fakat olmadı sende nasıldır bilmiyorum

Kontrolcü ayarlarından "direksiyon" olan bölümü "gamepad" olarak değiştirince sorununuz çözülecektir.

Geri
Yukarı