Çözüldü Social Club hesabımın şifresini unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elwelis

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden GTA 4'ü 2016 yılında satın almıştım. Benden Social Club diye bir siteye kayıt yaptırmamı istedi. Kayıt yaparken e postayı yanlış yazmışım, hiç varolmayan bir e postayla kayıt yaptığım için kod geldiği zaman asıl e postada göremeyince fark ettim. Hemen girdiğim yanlış e-postayı Hotmail olarak oluşturdum ve doğrulama kodları şifre değiştirmek istediğim zaman gelen kodların hepsi gelmeye başladı. Aradan yıllar geçti benim sistem değişti, Steam'de göz gezdirirken gözüm L.A. Noire adlı oyuna takıldı bir açıp oynamak istedim. Bir de ne göreyim hesabımın e postasıyla şifresini unutmuşum giriş yapamıyorum çıldırmak üzereyim. Hesapta RDR2, l. A. Noire, GTA4, GTA 5 gibi oyunlarım da var ve bu saçma Social Club sistemi bir kere Steam hesabınıza bağlandı mı ömür boyunca yakanızı bırakmıyor. Uzun düşünmeler ve araştırmalarım sonucunda hesabımın Hotmail'ini buldum fakat bu sefer de şöyle bir sıkıntı çıktı. Açtığım e-posta aradan yıllar geçtiği için sanırım silindi ya da başka bir şey oldu hesaba kesinlikle erişemiyorum. Social Club hesabımın şifresini unuttuğum için oyunu da oynayamıyorum. Yerine yenisini açamıyorum. Şifreyi hatırlayamıyorum. Bir türlü aklıma gelmiyor ne yapmam lazım sizden yardım istiyorum ne olur bir çözüm yolu gösterin. Rockstar'a bir milyon tane ticket açtım sürekli aynı mesajı alıyorum şifremi öğrenmenin hiçbir yolu yok mu ne demem ne yapmam?

Sorunumu çözdüm konu kapanabilir mi? Nereden kapatacağımı bilmiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu nasıl çözdüğünüzü paylaşır mısınız?

Buraya yazmak yasak mı bilmiyorum. Eğer yasaksa şimdiden özür dilerim. Sorunu çözmek için Rockstar Support kısmına ticket açtım, sorunumu kısaca anlattım. Social Club hesabımın e postasına erişemediğimi, şifre ve mail gibi bilgilerimi unuttuğumu Social Club hesap bilgilerimin tarafıma iletilmesini ya da değiştirilmesini istediğimi söyledim. Bir hafta gibi bir süre mail yoluyla benden bilgilerimi istediler. Steam hesabına ait birkaç bilgi, oyun CD anahtarının ekran fotoğrafı, oyunu satın aldığıma dair faturası ve Steam hesabının adı ve ID'si aynı ekranda olacak şekilde bir fotoğraf istediler. Hepsini eksiksiz şekilde yolladım. Toplam bir hafta gibi bir süre sonra daha önce hiç Social Club hesabı açılmamış ve erişimimin olduğu yeni bir e-posta istediler. Yeni e-posta açtım ve onlara mail olarak e-posta adresini yazdım. Sağ olsun kendileri hesabımın e-posta adresini değiştirip hesabımı kurtarmamı sağladılar. Ben de haliyle zamanında kat kat ucuza aldığım RDR2, GTA 5, GTA 4 ve L.A. Noire gibi oyunlarımı kurtarabildim. Kısacası vazgeçmeyin sadece sordukları sorulara doğru, yeterli ve açıklayıcı cevaplar verin sonunda hesabınızı kurtarabilirsiniz. İyi günler dilerim ilgilenen ilgilenmeyen herkese de teşekkür ederim.
Adım 5: Örnek olarak ben şu şekilde bir şey yazmıştım;
Hello, while trying to log into l. A. Noire VIA Steam, ı cannot log in to the Game because ı forgot my Rockstar account to which l. A. Noire is connected. Therefore, ı request you to change the e-mail address of my Social Club account or remind me. This is the name of the account ı want to recover. "Social Club hesabımın ismi"

Ben bunu GTA 5 ve Epic Games için yazacağım VIA kısmı oyuna mı ait İngilizce hiç anlamıyorum. Bir de defalarca kez ticket attım.

1-png.png

Bu resimdeki mesaja kadar cevap alabildim 3 gündür uğraşıyorum senin yazına denk geldim.
Farklı bir şekilde yazdım ticket attığımda, adım 6'tıdaki mesajı aldım fakat bir daha hiç dönüş yapılmadı.

Geri
Yukarı