Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 mutajenler hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Miuysti

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
1612883532445.png

Mutajenler kısmında bir dünya mutajen var ama sadece ana mutajenler kullanılıyor. Mutasyon sistemini açtım. Güçlü mutajene ihtiyacım var. 51 heyula mutajenini geri dönüştürmemin bir yolu var mı?

Çözüm
Oyun loot'u biraz fazla veriyor, Witcher 2 gibi dozunda değil. Daha oyunun başında bile zengin olabiliyoruz, hiçbir işine yaramıyorsa sat gitsin.

Mutasyon ekranının görüntüsünü atar mısın?
Hocam ara sahne silsilesine girdim. Bitince atayım.
1612892716066.png

Bunu açabilmek için Güçlü Kırmızı Mutajen lazım.
1612892819733.png

Ama kırmızı mutajen yerine; ölümüne heyuladır, leşenidir garip garip mutajenler var. Bunları kullanmam lazım işte. Kırmızıya, yeşile, ya da maviye çevirmem lazım. @strigoi @Lyrinx
Simya bölümünde mutajenleri birleştirebiliyordun diye hatırlıyorum dostum. DLC'lerle alakası yok. Bilgisayar başına geçtiğimde oyuna bir gireyim. Daha iyi açıklamayı yaparım sana.
Ayrıca simya bölümünde öyle birşey yok.
Sorunumu çözmüş bulunmaktayım. Oyunun az daha ilerisinde Corvo Bianco'daki evimde, bir labaratuvar keşfettim. Burada dediğim mutajen işlemi yapılabiliyor. @strigoi @Lyrinx Size de teşekkür ederim.
Oyun loot'u biraz fazla veriyor, Witcher 2 gibi dozunda değil. Daha oyunun başında bile zengin olabiliyoruz, hiçbir işine yaramıyorsa sat gitsin.

Mutasyon ekranının görüntüsünü atar mısın?
Hocam ara sahne silsilesine girdim. Bitince atayım.
1612892716066.png

Bunu açabilmek için Güçlü Kırmızı Mutajen lazım.
1612892819733.png

Ama kırmızı mutajen yerine; ölümüne heyuladır, leşenidir garip garip mutajenler var. Bunları kullanmam lazım işte. Kırmızıya, yeşile, ya da maviye çevirmem lazım. @strigoi @Lyrinx
Simya bölümünde mutajenleri birleştirebiliyordun diye hatırlıyorum dostum. DLC'lerle alakası yok. Bilgisayar başına geçtiğimde oyuna bir gireyim. Daha iyi açıklamayı yaparım sana.
Ayrıca simya bölümünde öyle birşey yok.
Sorunumu çözmüş bulunmaktayım. Oyunun az daha ilerisinde Corvo Bianco'daki evimde, bir labaratuvar keşfettim. Burada dediğim mutajen işlemi yapılabiliyor. @strigoi @Lyrinx Size de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı