Spotify hesabım çalındı

Erayyy_g

Femtopat
Daha fazla  
Selam yaklaşık 2 saat önce bir e-posta aldığımı gördüm ve e-posta içeriği şöyleydi.
Hesabınıza birleşik krallıktan giriş yapıldıve bir sonra ki e-posta da ise Spotify'e postamın değiştirildiğini gördüm ve şu an hesaba giriş yapamıyorum.
Sorunum şu eğer siz değilseniz bu epostaya ulaşın diye bir mail var ama güvenemiyorum bilen birisi acil yardım ederse çok sevinirim.

1713749764807.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam yaklaşık 2 saat önce bir e-posta aldığımı gördüm ve e-posta içeriği şöyleydi.
Hesabınıza birleşik krallıktan giriş yapıldıve bir sonra ki e-posta da ise Spotify'e postamın değiştirildiğini gördüm ve şu an hesaba giriş yapamıyorum.
Sorunum şu eğer siz değilseniz bu epostaya ulaşın diye bir mail var ama güvenemiyorum bilen birisi acil yardım ederse çok sevinirim.

Eki Görüntüle 2175364

Eğer Spotify hesabını kullanabiliyorsan ayarlarına girdiğinde Mail'in senin üstünde olduğunu görüyorsan göndermene gerek yok rahatlıkla devam edebilirsin fakat hesaptan attıysa gönderebilirsin hesabını kaybetmişsin sonuçta bundan sonra kaybedeceğin bir şey yok fakat nasıl çalındığıda ayrı konu Spotify hesabının girik olduğu cihazlara dikkat et bir format atmanı öneririm veya virüs programı ile taramanı fakat ben tavsiye etmem senelere geçtikçe virüs konularında ilerleme sağlanıyor yakalanmayabilir ya da mailini girdiğin bir sitede çaldırmış olabilirsin.

Geri
Yukarı