SSD'den SSD'ye Disk Klonlamak

Alper M.

Decapat
Merhabalar. Şimdiye kadar 120 GB SSD kullanıyordum 500 GB M.2 aldım. Technopat'ın 1 sene önce YouTube'de çekmiş olduğu videodan yola çıkarak diski kopyaladım ama M.2'yi bölerek 120 GB'lik yere Windows'u kurdu. M.2'yi bölmeden diski kopyalayabileceğim bir yöntem var mı? (Macrium Reflect programı ile denedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD bölucek tabiki. Sorun degil o. Sen klonla önce ardindan windowsun disk yonetimine gir. SSD in 120GB + ayrilmamis bölum olarak görünecek. 120GB bölüme sag tiklayip genişlet e tıkla. Oradan tek bölüm 500GB yapabilirsin.
Eger windows disk yonetiminden olmaz ise minitool partition wizard diye program var. Onunla yapabilirsin.

SSD bölucek tabiki. Sorun degil o. Sen klonla önce ardindan windowsun disk yonetimine gir. SSD in 120GB + ayrilmamis bölum olarak görünecek. 120GB bölüme sag tiklayip genişlet e tıkla. Oradan tek bölüm 500GB yapabilirsin.
Eger windows disk yonetiminden olmaz ise minitool partition wizard diye program var. Onunla yapabilirsin.
Deniyorum hemen

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı