Sürprizbozan Star Wars Jedi: Fallen Order'da nasıl ilerlemeliyim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Arkadaşlar burada takılı kaldım. Hiçbir şey yapılmıyor, bu yeri nasıl geçerim? Eğer çok kolay bir durum varsa dalga geçmeyin :D Daha oyunun başlarındayım.

20230513131154_1.jpg

Son düzenleme:
Yanlışım yoksa şu an olduğunuz kısım aşağıdaki videoda 46:25'de başlıyor. Soldaki fanı Force Gücü olduğunu varsaydığım bir yetenekle durdurabiliyorsunuz. Fanın karşısındaki odada toplanabilir bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fanın olduğu odadan çıkıldığında 48:25'te karakterin solunda kalan kapı sizin tam önünüzde, 49:03'te olduğu gibi kapı boşluğundan geçebilirsiniz.

Yanlışım yoksa şu an olduğunuz kısım aşağıdaki videoda 46:25'de başlıyor. Soldaki fanı Force Gücü olduğunu varsaydığım bir yetenekle durdurabiliyorsunuz. Fanın karşısındaki odada toplanabilir bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
48:25'te karakterin solunda kalan kapı sizin tam önünüzde, 49:03'te olduğu gibi aradan geçebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam, birazdan kesinlikle bakacağım.

@Lawnslot Teşekkür ederim hocam, geçtim :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar bazı düşmanlara yenilince düşmanlar yok oluyor tekrar aynı yere gittiğimde kaybettiğim exp'yi yerden topluyorum bu düşmanlar nereye gidiyor?

Geri
Yukarı