Sürprizbozan Starfield "back to vectera" görevi geçilmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sky1nsouls

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Starfield oyunundaki ana görevlerden Brett'i kurtaracağımız, "back to vectera" görevinde bilgisayarın elektriğini 3 adet güç plazmasıyla aktif hale getiriyoruz. 3'ünü de takmama rağmen bilgisayar aktif olmuyor ve görev bugda kaldı ne yapmam gerekiyor? Oyunu Xbox'tan oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevde bilgisayardan bir ses kaydı alıyorsunuz, sonra inventory'den o ses kaydını dinliyorsunuz ve görev devam ediyor.

Hiçbir şekilde olmadı. Bende bir problem oldu sanırım ama yeteneklerden teknoloji kısmından 1. sıradaki hackerlığın kilidini açınca bilgisayarda 3. seçenek olarak bir şey çıkıyor o şekilde devam edebiliyoruz. Yaklaşık 2 saattir bununla uğraşıyorum inanılır gibi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı durumu yaşıyorum şu an görev kaldı böyle.

Hocam yetenekler kısmında acemi hackerlik yeteneği var. Onu aç sonra bilgisayara gidip en alttaki 3. seçeneği seçebiliyorsun görev ilerliyor. Umarım ileride de böyle buglar çıkmaz.

Geri
Yukarı