Çözüldü Steam Aile Paylaşımı Olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

waltmeisterrr

Kilopat
Selam arkadaşlar, arkadaşımın hesabına bağlanıp Battlefield 4 oyununu indirdim. Ondan sonra kendi hesabıma geçtim. Oyun gözükse de satın al seçeneği gözüküyor sadece, bunun sebebi nedir? Arkadaşım şu anda Steam'de başka bir oyun oynadığı için olabilir mi?

Çözüm
Oyun sahibinin, senin bilgisayarına baglanıp kendi hesabına girip aile paylaşımını aktif hale getirmesi gerekiyor.
Oyun sahibi olan hesabı kendi bilgisayarıma bağladım, oyunu indirdim sonra kendi hesabımdan girmeye çalışırken satın almaya yönlendiriyor

Aile modundan çıkış yap. Yukarıda ayarlar tekrar aktif hale gelir. Tekrar PC'yi yetkilendir. Daha doğrusu aile görünümü pin.
deniyorum

Oyun sahibi olan hesabı kendi bilgisayarıma bağladım, oyunu indirdim sonra kendi hesabımdan girmeye çalışırken satın almaya yönlendiriyor

Deniyorum

Aynı PC üzerinden iki hesabı yetkilendirmeniz size fazla fazla yeterli olacaktır. Sonra aile görünümü moduna geçebilirsiniz. Unutmadan karşı hesap çevrimdışı olmalı. Aile modunda iki hesap çevrimiçi olamaz. Olur ama oyun sahibinin hesabındaki oyun oynayamazsınız.

Aynı PC üzerinden iki hesabı yetkilendirmeniz size fazla fazla yeterli olacaktır. Sonra aile görünümü moduna geçebilirsiniz. Unutmadan karşı hesap çevrimdışı olmalı. Aile modunda iki hesap çevrimiçi olamaz. Olur ama oyun sahibinin hesabındaki oyun oynayamazsınız.
Hocam nerede hata yapıyorum anlamıyorum doğrusu, iki hesaptan aile bağlantısını kaldırdım sonra kendi hesabıma geçip tekrar oyuna gelince satın al seçeneği gözüküyor kütüphane için izin almak yerine

Hocam nerede hata yapıyorum anlamıyorum doğrusu, iki hesaptan aile bağlantısını kaldırdım sonra kendi hesabıma geçip tekrar oyuna gelince satın al seçeneği gözüküyor kütüphane için izin almak yerine

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hoca inşallah bu yardımcı olıur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı