Çözüldü Steam Guard kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerem.28

Femtopat
Daha fazla  
Bugün Steam hesabımın şifresini değiştirdim ve tarayıcıdan giriş yapmaya çalışırken Steam Guard'dan ek onay istedi fakat Steam Guard'ı kullanamıyorum.
Bu şifreyi değiştirdikten sonra oldu ve bu 2 hatayı verdi.

IMG_20230723_222638.jpg

IMG_20230723_222620.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Guard ı kaldırmaya çalıştım bir şeyler ters gitt diyor.
Uygulamanın verilerini temizleyip tekrar giriş yapın ya da uygulamayı silip yeniden yükleyin ve tekrar giriş yapın. Şu anda hesabınızdan çıkış yapılmış olduğu için hiçbir işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.
Şifreyi değiştirdiğiniz için hesabınızdan çıkış yapılmış olmalı. Mobil uygulamadan tekrar giriş yapmanız gerekiyor. Eğer mobilde de guard ile ilgili sıkıntı yaşarsanız ya kurtarma kodunu girmelisiniz (Steam özellikle kaydetmenizi söylüyor) ya da guard'ı kaldırmalısınız.

Çözüm olan mesajı çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın!

Şifreyi değiştirdiğiniz için hesabınızdan çıkış yapılmış olmalı. Mobil uygulamadan tekrar giriş yapmanız gerekiyor. Eğer mobilde de guard ile ilgili sıkıntı yaşarsanız ya kurtarma kodunu girmelisiniz (Steam özellikle kaydetmenizi söylüyor) ya da Guard'ı kaldırmalısınız.

Uygulamanın verilerini temizleyip tekrar giriş yapın ya da uygulamayı silip yeniden yükleyin ve tekrar giriş yapın. Şu anda hesabınızdan çıkış yapılmış olduğu için hiçbir işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.

Çözüm

Geri
Yukarı