Steam hesap dolandırıcılığı durumunda ne yapılmalı?

En başta zaten hesap alım, satım ve takası yasak. Kişi yasak olan bir şey için mi arkadaşınızı dava edecek? Ettiği yere kadar. Hiçbir şey çıkmaz o davadan.

Bu arada aracı bir site olmadan kesinlikle hesap takasına girişmeyiniz, tavsiyemdir.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için. Şahısı her yerden engelledik bende konuyu paylaşırken arkadaşımı uyarıp hesabı vermemesini söyledim. Bir şey çıkmaz umarım.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için. Şahısı her yerden engelledik bende konuyu paylaşırken arkadaşımı uyarıp hesabı vermemesini söyledim. Bir şey çıkmaz umarım.

Hocam yemin ediyorum aynısı başıma gelmişti.
2 yıl önce falan Zula hesap takası yapacaktık.
Adam hesabımı çaldı bende mail ile hesabımı geri aldım. Sonra tamam bir daha yapmayacağım dedi, önce bana kendi hesabını verdi. Sonra onun hesabındaki bütün kartları takas ettim(1.500 TL'ye yakın bir fiyata satabilirdi diyelim),ben takas etmek istemiyorum hoşça kal dedim ve engelledim. Bir farklı hesabından bana fotoğraf attı aynı size atıldığı gibi sonra bana şu cümleyi söyledi;

"Hesabıma 25000 yatırmıştım sen hesabımdakileri sildin şimdi bana 5 katı yani 10000 ödemek zorundasın"
Böyle şeyler söyleyenlerin zekasını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Hocam yemin ediyorum aynısı başıma gelmişti.
2 yıl önce falan Zula hesap takası yapacaktık.
Adam hesabımı çaldı bende mail ile hesabımı geri aldım. Sonra tamam bir daha yapmayacağım dedi, önce bana kendi hesabını verdi. Sonra onun hesabındaki bütün kartları takas ettim(1.500 TL'ye yakın bir fiyata satabilirdi diyelim),ben takas etmek istemiyorum hoşça kal dedim ve engelledim. Bir farklı hesabından bana fotoğraf attı aynı size atıldığı gibi sonra bana şu cümleyi söyledi;

"Hesabıma 25000 yatırmıştım sen hesabımdakileri sildin şimdi bana 5 katı yani 10000 ödemek zorundasın"
Böyle şeyler söyleyenlerin zekasını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Hahhaha, Hocam kusura bakma ama güldüm. Sizinki ayrı bi olay.

Geri
Yukarı