Steam item kilitleme var mı?

Anlamadım, yazılım hesabı çaldığı anda itemleri çalmıyor da 1-2 gün bekliyor mu? Hesap çalınma şüphesi nasıl oluyor? Hem Item'leri çalmak için yazılım tek yöntem mi? Ya da tek bir yazılım mı var da bu yazılımın depoda ve satışta olan ürünleri göremediğini biliyorsunuz?

Ahmet'in bir hesabı var. Ahmet'in hesabında bıçak var. Ahmet'in bıçağının 3 günlük takas banı bulunuyor. Yazılım takas banını aşamadığı için 3 gün boyunca bekliyor.

Yazılım itemleri çalmak için tek yöntem. İstediğiniz her konuya girip bakabilirsiniz. Bazen 10TL bazen binlerce TL çalınmış. Gerçekten yazılım dışında kim 10 TL çalar?

Yazılımın depoda ve satışta olan itemleri görememesi bizzat deneyim ve tecrübeyle sabittir. Technopat üzerindeki konuları inceleyin. Kişiler depodaki olan itemlerinin satılmadığını belirtiyor.

Steam Guardım olmasına rağmen hesabım ele geçirildi ve haberim olmadan değerli skinlerim 25 lira altında satıldı siz siz olun Steam Guard'a güvenmeyin Steam Desteğe item kilitleme, envanter kilitleme özelliği istiyoruz diye ticket atın! Hesabımı çalana ait Steam Guard geçmişine baktığımda 1-2 hafta civarı aktifmiş ben uzun süredir giriş yapmadığım için görememiştim ama artık her gün takip ediyorum Steam Guard Yetkilendirilmiş Aygıtlar kısmını ama nafile Steam'in buna önlem alması gerekiyor herhangi bir siteye giriş yapmadım ama kurban bendim 400-500 TL civarı skinim satılıp 0.50 kuruşluk iteme 280 lira verildi ve hesabımdaki para bu şekilde farklı hesaba aktarıldı böyle böyle neler neler yapıyordurlar. Lütfen Steam Desteğe bu konuyu dile getirin fazla ses çıkartınca çözülüyor işler.. Ayrıca CSGO'da Depo'ya atınca itemleri kullanabiliyor muyuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı