Steam mobil ödeme

M4rtheuS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bundan 2 gün öncesine kadar steama turkcell mobil ödeme yoluyla 20 tl para yükledim para steama eklendi fakat telefondan yıldız 123 kare yi arayıp kalan tl yi sorgulattıgımda kalan miktar 26.37 eskisiyle aynı . Kafam karıştı sizede oldu mu boyle bir durum ?

Up

@M4rtheuS banada oldu 20 tl mobil ödeme yaptm steam 20 tl geldi oyun aldım oyunları oynadm ama telefonda hala 20 tl duruyor mesaj geldı kesildi diye ama 20 tl oldugu gibi duruyor gitmemmiş

Ayrıca sizi uyarmak isterimki eyer telefonun browserinden satın alma gerçekleştiriyor iseniz dikkatli olmanı önererim. Çünkü bunu yaparken bug olabilir ve satın almayı geçekleştirmeye bilir ama daha kötüsü şuki kredi kartından yada farklı bir ödeme çeşitinde de ödeme yapamıyorsun. Size pending diye sürekli hata veriyor.

Satın alımı tamamladım ayrıca oyun aldım oynuyorum fakat telefondaki tl miktarı hala aynı 2 gün geçti aradan. Steam a kredi kartı felanda eklemedim bi yerden çekme ihtimalı olmaması lazım.

Benim demek istediğim sizde pending diye bir hata olabilir.Eyer öyle ise kulanıcı adına tıklayın sonra hesap bilgilerine girin orda aşağa gittiğinde pending diye bir şey olacak onu iptal edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı