Steam - Origin Oyun Bağışı

Centilmen arkadaş aramaya gerek yok. Steam yakın zamanda Sniper Elite 2'yi bedava dağıttı, Origin ise Battlefield 3, Plants vs. Zombies, Wing Commander 3, Peggle, Plants vs Zombies Garden Warfare, The Sims 2 ve Dead Space bedava dağıtılmıştı. Sadece bunları takip etseniz 9 tane orijinal oyununuz olmuş olacaktı. :)

İninal kart alıp, içine biraz bakiye yükleyin. Oyunları alabilirsiniz. Ben birazdan çıkıp alacağım :). CS : GO alacağım ilk.
Kartı alıp aktif ettikten sonra mutlaka PTT ATM'den yükleme yapın. Yükleme yaptıkdan sonra " Makbuz almak ister misiniz? " diye bir soru gelecek. Hayır'a basın. Makbuz alırsanız 50 KR gibi bir meblâğ kesiliyor karttan diye biliyorum. Tam emin değilim ama. Gişe'den yükleme yaparsanız 10 KR işlem ücreti alıyor.

Centilmen arkadaş aramaya gerek yok. Steam yakın zamanda Sniper Elite 2'yi bedava dağıttı, Origin ise Battlefield 3, Plants vs. Zombies, Wing Commander 3, Peggle, Plants vs Zombies Garden Warfare, The Sims 2 ve Dead Space bedava dağıtılmıştı. Sadece bunları takip etseniz 9 tane orijinal oyununuz olmuş olacaktı. :)
Onlardan Sniper Elite 2 ve Dead Space hariç hepsini aldım. CS:GO gibi oyunlar arıyorum. :D

Arkadaşlar. Kartımı almış bulunuyorum :D. Çok sevinçliyim. Facebook'ta bir oyun eşyası aldım. Ama şuan $8.48 kaldı. CS:GO almak istiyordum ama alamıyorum. Bana ucuz bir site önerebilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı