Steam'den alınan oyun internet kafedeki bilgisayarda oynanabilir mi?

TheMajorA

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilen birisi cevap verebilir mi ne kadar riskli olup olmadığını biliyorum güvenilir kafe hesap para etmez zaten tavsiye amaçlı yazmadım. Steam'den satın aldığım oyunu internet kafede ki PC'ye kurup oynayabilir miyim sizce?

Arkadaşlar bilen birisi cevap verebilir mi ne kadar riskli olup olmadığını biliyorum güvenilir kafe hesap para etmez zaten tavsiye amaçlı yazmadım. Steam'den satın aldığım oyunu internet kafede ki PC'ye kurup oynayabilir miyim sizce?

Elbette oynarsınız da cafe sahibi bilir bunu, dışarıdan program kurulmasına müsaade etmiyorsa konuşmanız lazım.

P
Pcye kurarken yumruk dayak yeme. Yüzün morarmaz bu sayede.

Kişiden kişiye değişir ancak oyununuzun ismi ne? Genel de o gibi yerler de bazı Steam oyunları inik oluyor sadece hesap açmanız yeetrli.

Elbette oynarsınız da cafe sahibi bilir bunu, dışarıdan program kurulmasına müsaade etmiyorsa konuşmanız lazım.

Tamamdır hocam eyvallah.

Kişiden kişiye değişir ancak oyununuzun ismi ne? Genel de o gibi yerler de bazı Steam oyunları inik oluyor sadece hesap açmanız yeetrli.

The Forest'ya kaç aydır diyoruz getirmiyor abi.

P

PC'ye kurarken yumruk dayak yeme. Yüzün morarmaz bu sayede.

Yok reis soracağım zaten de sıfırlanıyor PC ne kadar program kurarsab kur.

Hesabınızı girerseniz oynayabilirsiniz, veya aile paylaşımı yaparak.

Eyvallah hocam.
İyi günler herkese.

Geri
Yukarı