Steam'den indirilen oyunu Uplay'e aktarma

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rainbow Six Siege dosyaları normalde Steam'de yüklü fakat şu an Steam'imde Rainbow Six yok. 100 GB yeniden indirmek istemiyorum. Uplay'e aktarma şansım var mı?

ilk başta steamden aldım sonra steamden kaldırdım ama yani komble yok oyun şu an steamimde sonra uplayden tekrar aldım
Steam'den aldıktan sonra Rainbow Six oyununu bir Uplay hesabına bağlamanı istiyor. Eğer o bağladığın hesaba aldıysan bilmiyorum. Aktarma için 1 tane önerim var. Oyunu indirmeye başla, indirmeye başladığı klosöre yüklü olan oyun dosyalarını at sonra oyun dosyalarını yükleyici kontrol edecek. Bu şekilde tekrar bütün oyunu indirmene gerek kalmaz ama kesin çalışır mı bilmiyorum.

Steam'den aldıktan sonra Rainbow Six oyununu bir Uplay hesabına bağlamanı istiyor. Eğer o bağladığın hesaba aldıysan bilmiyorum. Aktarma için 1 tane önerim var. Oyunu indirmeye başla, indirmeye başladığı klosöre yüklü olan oyun dosyalarını at sonra oyun dosyalarını yükleyici kontrol edecek. Bu şekilde tekrar bütün oyunu indirmene gerek kalmaz ama kesin çalışır mı bilmiyorum.
yok kardeşim olmuyor ama teşekkürler yardımın için oyun dosyalarını atmama rağmen 90 gb indiriyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı