Steam'den para kazanmak için hangi oyuna yönelmeliyim?

gamerr28

Centipat
Merhabalar. Steam üzerinden çok fazla oyun oynayan birisiyim. Bu durumu fırsata çevirmek için oynadığım oyunlardaki kazandığım kartları, önemli eşyaları satarak para elde etmeyi düşünüyorum.
Bu sayede ileride alacağım oyunlara çok fazla para vermem gerekmez.
Şu anda Witcher 3, The Long Dark, Rocket League, Dead by Daylight gibi oyunlara sahibim. Sizce az da olsa para kazanmak için hangi oyuna kendimi vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO haftada bir eşya düşürüyor genellikle çok pahalı şeyler düşmese de bana defalarca 10 liralık kasalar düştüğünü hatırlıyorum. Özellikle yeni kasa geldiği zaman oynanması gerek, ilk zamanlarında düşürseniz 50-60 TL kazanırsınız tabi zamanla fiyatı azalıyor.

PUBG de ilk çıktığı zamanlar kasalardan çok iyi kar ediliyordu ama artık yok heralde.

Merhabalar. Steam üzerinden çok fazla oyun oynayan birisiyim. Bu durumu fırsata çevirmek için oynadığım oyunlardaki kazandığım kartları, önemli eşyaları satarak para elde etmeyi düşünüyorum.
Bu sayede ileride alacağım oyunlara çok fazla para vermem gerekmez.
Şu anda Witcher 3, The Long Dark, Rocket League, Dead by Daylight gibi oyunlara sahibim. Sizce az da olsa para kazanmak için hangi oyuna kendimi vermeliyim?

Battleroyal oyunlarında gelen giysileri sat piyasaları bayağı iyi ben su an ucretsiz battleroyalleri oynuyorum biraz biriktirip orijinal PUBG alacağım onun piyasa daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı