Steam'e 21 Ekim'de Türk Lirası Geliyor!

Biraz önce Steam'den bir mail geldi, 21 Ekim'de cüzdandaki para Türk Lirasına çevirilecek diye. Oyunlar da o tarihte dönüşür diye tahmin ediyorum. Düzgün bir kur belirlenirse çok iyi olur. Mail'in bir kısmı:

Steam yakında Türk Lirasi ile fiyatlandırılacaktır!

Eğer 21 Ekim 2014 tarihinde Steam cüzdanınızda para bulunuyorsa, ABD Doları olan bakiyeniz, bu tarihte piyasa değeri tarafından dikte edilen bir dönüşüm oranıyla Türk Lirasına dönüştürülecektir.

@MF konu açmış ben yazarken. Sıkıntı olursa silebilirsiniz.

@Uprising hocam konuyu açtığınız zamanı hatırlıyormusunuz, o dönem nasıldı şimdi nasıl normal.
Net hatırladığım bir şey var, o zamanlar dolar yükselmeye başlamıştı. 2.18'den 2.2'ye... Ben de yeni bilgisayar toplamayı düşünüyordum, hatta bir yerlerde konu açmış olmam lazım, "dolar düşer mi" diye. 😄 Sonra neyse deyip almıştım, hala aynısını kullanıyorum.

Tabi o zaman öğrenciydim, şimdi ekonomik özgürlüğüm var, bazı şeyleri daha rahat alıyorum. Ama toplu taşımanın yaklaşık 2 lira; okulda yemeğin 1,4 lira olduğunu düşününce insan üzülüyor.

Kötü olan ne aslında biliyor musunuz, o zamanlar olan değişim umudum kalmadı artık.

Geri
Yukarı