Stok fandan Wraith Max soğutucuya geçmek

• Konuyu başlatan CFK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 299

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda stok fan mevcut bazen dereceleri yükselebiliyor o yüzden bir yükseltmeye gitmek istiyorum. Çok bütçem yok stok fanım aşağıda fotoğrafını linkledim inceleyebilirsiniz. Wraith Max cooler soğutucuya geçmek istiyorum sanırım Wraith Prism ile aynı tek farkı RGB olması. Renge takılan biri değilim arada fark olacaksa performans açısından işlemcim daha serin çalışacaksa Wraith Max cooleri satın alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Stok fan fotoğraf:
1647192193949.png

Wraith Max cooler: AMD Wraith Max Cooler RGB Led Islemci Fani | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci fan profilini yükseltip deneyin, eğer ses sıkıntı değilse elinizdekiyle de belki istediğiniz performansı alabilirsiniz.

Ayrıca, işlemciniz nedir ki?

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda stok fan mevcut bazen dereceleri yükselebiliyor o yüzden bir yükseltmeye gitmek istiyorum. Çok bütçem yok stok fanım aşağıda fotoğrafını linkledim inceleyebilirsiniz. Wraith Max cooler soğutucuya geçmek istiyorum sanırım Wraith Prism ile aynı tek farkı RGB olması. Renge takılan biri değilim arada fark olacaksa performans açısından işlemcim daha serin çalışacaksa Wraith Max cooleri satın alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Stok fan fotoğraf: Eki Görüntüle 1331235
Wraith Max cooler: AMD Wraith Max Cooler RGB Led Islemci Fani | ITOPYA
İşlemciniz ne?
Soğutucu için ayrılan bütçe ne?

Alınmaz, indirim kovalayıp Wraith Prism alabilirsiniz bazen 200 TL'ye kadar düşüyor kule tipi soğutucu da alınılabilir o bütçe de.

Geri
Yukarı