Sürat Kargo cumartesi dağıtım yapar mı?

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Soru yukarıda ama şöyle bir şey diyeyim şubeye cuma günü sabah 8 de geldi normalde dağıtıma çıkması lazımdı. Sürat Kargo'nun telefonuma attığı linkte öyle gösteriliyor ama Trendyol takipte gönderim farklı şubeye yönderiliyorda kaldı. Müşteri hizmetlerini aramam lazım mı?

Çoğu firma hafta sonları çalışıyor Sürat kargo buna dahil ama sadece Cumartesi günü çalışıyorlar Pazar çalışmıyorlar sanırım. Şaşırdığım şey Amazonun anlaşmalı olduğu firma AGT Kurye pazar günleri de çalışıyormuş ona çok şaşırmıştım.

Çoğu firma hafta sonları çalışıyor Sürat kargo buna dahil ama sadece Cumartesi günü çalışıyorlar Pazar çalışmıyorlar sanırım. Şaşırdığım şey Amazonun anlaşmalı olduğu firma AGT Kurye pazar günleri de çalışıyormuş ona çok şaşırmıştım.
Hepsiexpress de pazar günü çalışıyor. Pazar günü kargomu getirmişlerdi. Ben de şaşırmıştım.

Ama cuma günü sabah 8 de gelmesine rağmen dağıtıma çıkmadı pazartesiye kadar bekliyeceğim pazartesiye kadar gelmezse müşteri hizmetleri aramayı düşünüyorum.
Bende de öyle olmuştu. Gittim cumartesi şubeden teslim aldım. Kuryeler dağıtıma çıktıktan sonra gelmiş senin paket.

Geri
Yukarı